Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Ziemia jest kulą. Ziemia jest kulą, ziemia jest kulą. Nieeeeeeeeeeeeeee.
@anheli Przypominam o polu magnetycznym występującym na biegunach, to właśnie one mają wpływ na kształt Ziemii, to co piszą na pudelku nie jest wiedzą potwierdzoną przez nauki fizyczne.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anheli: nie jestem w temacie, jeśli chodzi o najnowsze wieści na ten temat, ale miałam na myśli góry, które w minimalnym stopniu zaburzają jej kulistość.
  • Odpowiedz
@swarp: Jak już chcecie być tak dokładni to nie, ziemia nie jest geoidą. Geoida to wyidealizowana powierzchnia prostopadła do pionu lokalnego i nie uwzględnia wszystkich nierówności powierzchni itp.
  • Odpowiedz
@TomTailor100: zauwazylem, ze Ty w każdym poście dajesz teksty typu wujek co czyta moto świat itd itd, pewnie wywodzisz się z takiej gowno rodziny dlatego tak stereotypowy świat jest wszechobecny w Twoim życiu i przez to nie potrafisz inaczej oceniać rzeczywistości. W sumie to nawet śmieszne, ze taki leśne dziady tutaj siedzą hah
  • Odpowiedz
@anheli: nie sadzę się do SW, miałem kompletną kolekcję książek (w momencie sprzedaży, bo w #!$%@? wychodzi nowych), mogę nawet Ci polecić jakąś pozycję ( ͡º ͜ʖ͡º) A co do ajfona, potrzebuje drugiego bo Iphone 8 mam dla klientów, a drugą potrzebuje do prywatnego kontaktu.
  • Odpowiedz
@Soojin21:

Homoseksualizm to nie choroba to tylko kwestia nazewnictwa. Przypominam, że został skreślony z listy chorób, nie w wyniku jakichś nowych odkryć czy badań, a pod wpływem nacisków aktywistów. Z biologicznego punktu widzenia homoseksualizm posiada wszelkie cechy choroby.
  • Odpowiedz