Wpis z mikrobloga

† Piątek, 26.10.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ BOLESNA·

1 Modlitwa w Ogrójcu
2 Biczowanie Pana Jezusa
3 Cierniem ukoronowanie
4 Droga Krzyżowa Pana Jezusa
5 Ukrzyżowanie Pana Jezusa


Jan 18:37 Piłat zatem powiedział do Niego: «A więc jesteś królem?» Odpowiedział Jezus: «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu».


W częściach bolesnych różańca przeżywamy mękę Jezusa, której doświadczył po to, abyśmy mogli zostać zbawieni.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Nowa formuła codziennego wpisu, więcej tutaj

Jak odmawiać różaniec

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
M.....k - † Piątek, 26.10.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
Jeśli masz kłopot, potr...

źródło: comment_RcoahRzlzVBcUfdkgLeVwQ3pRWyFkzkS.jpg

Pobierz
  • 23
@Mr-Slimak: Ej, ale wypraszam sobie atakowanie mnie wizerunkami torturowanego człowieka.

Ja ci nikogo nabijanego na pal albo obdzieranego ze skóry nie wrzucam, także proszę, abyś również nie wrzucał wizerunków zakrwawionych osób.

Jest dużo katolickich obrazów religijnych, które nie epatują przemocą i krwią. Korzystajcie z nich.