Wpis z mikrobloga

  • 268
Nawet pomimo niewielkiego udziału osób nieheteronormatywnych w szkołach Tęczowy Piątek jest bardzo wartościową inicjatywą. Dlaczego?
Często pomijanym problemem w szkołach jest perceived homophobia, czyli przemoc homofobiczna względem osób, które homoseksualne tak naprawdę nie są. W szkole bardzo często dziecko szykanowane zostaje "pedałem", "transem",etc.

Tęczowy piątek jest świetną okazją do zaadresowania też tego problemu, edukacji, że homoseksualizm widziany oczami dzieci w szkole którzy myślą tylko o "pedałach w rurkach" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Homofobia rani nie tylko homoseksualistów. Dlatego każdy z odrobiną godności i rozumu powinien tę akcję popierać.

#neuropa #4konserwy #lgbt #przemoc #teczowypiatek
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@NieBojeSieMinusow: napisałem o zboczeniach a ty od razu przypisałeś do tego homoseksualizm. Sam sobie odpowiedz.

@Maliszak: pedofilię, wszystkie trans, fluid #!$%@? wie co izmy. Homoseksualizm jeszcze zniosę ale gdy ktoś będzie próbował przekonać dzieci do tego, że zmiany płci pod wpływem choroby psychicznej (wykazane badaniami) albo inne gendero podobne zboczenia są normalne a w dodatku powinny to zaakceptować bez gadania (bo inaczej przecież będą nietolerancyjne i w ogóle) to zawsze
@Majk_ wszystko fajnie spoko ale jak zyje na tym swiecie juz dobre cwiercwiecze to nie spotkalem sie z zadna homofobia w szkolach na uczelniach i wytykaniem takich osob, mam sasiada nawet ktory jest homoseksualny i jest spoko kolesiem a co on robi mnie nie interesuje i nie czaje wciskania jakiegos dnia specjalnego teczowego bo to nic nie zmieni to tak jakbys na sile kogos chcial karmic czyms czego nie lubi jesc, na