Wpis z mikrobloga

@Aokx: No jak ktoś wrzuca takie obrazki to nie zmienia tego stanu rzeczy.

Do kraju w którym bron jest wyparta ze świadomości trzeba próbować pracowac nad zmiana podejścia

Wrzucając obrazek Oo wszystkim dajmy bron to postrzelamy to gejów nie zmieniasz tego stanu rzeczy :)
  • Odpowiedz
@nom_om: Wrażenie?!? I tu jest właśnie wasz problem, zero zrozumienia logicznego sensu zdania... Zero... Myślicie że jak ktoś napisze że nie lubi niepełnosprawnych. To już KOJARZYCIE sobie go z Hitler i koniec i już nic nie dotrze do waszych głów. KOJARZYCIE, ktoś użyje słowa "dobrze" i "Hitler" w jednym zdaniu to dla was nie ma ŻADNEGO znaczenia sens tego zdania, tylko to że te 2 słowa zostały użyte...
  • Odpowiedz
@Aokx: nie lepiej po prostu promować sport, kolekcjonerstwo zamiast wrzucać takie obrazki?

Ja zabieram ludzi na strzelnice od 3 lat zabrałem ponad 150 osób zostało 30 na dluzej a potem ktoś mi wysyła podobne obrazki i pyta czy dalej uważam ze to dobry pomysł tak robić

Jesxcze przywiązywanie broni do prawicy mnie bawi najbardziej bo dużo znajomych z lewicowymi poglądami strzela i nie na problemu z bronia a kuce wrzucają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aokx: jeżu, ale ty #!$%@? xD. Nie wiem dlaczego posłużyłes się przykładem niepełnosprawnych. Co ty na to żeby ich zastąpić np homo? wtedy takie zdania jak np "pedały do gazu" już wcale nie brzmią aż tak abstrakcyjne prawda? Powiedziałbym nawet że brzmi to jak coś co faktycznie widziałem na głównej jako komentarz, albo na różnych propisowskich fp.
  • Odpowiedz
@nom_om: Powiem ci jak myśli normalny człowiek(pewnie jesteś ciekaw). "Pedały do gazu" to tylko słówka, do tego jak ktoś żyje miesiąc w internecie to wie że żartobliwe. A jak chcesz sobie zobaczyć tych delikanych jak bara... owieczki lewaków to idź na marsz antify... Tam są czyny a nie słowa...
  • Odpowiedz