Wpis z mikrobloga

  • 23
@ketiow Lubie takie poczcie humoru. Jednak wrzucanie takich żartów publicznie przez miłośników broni rozsądne nie jest. Bo może tylko rozbudzac hoplofobie. A z hoplofibia trzeba walczyć a nie ja podsycac.
  • Odpowiedz
to typ z rombu nie może być jednocześnie katolikiem? Jeżeli teoretycznie nie jest to czemu ma taka opinie o tęczowym piątku?


@ketiow: Może to muzułmanin ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Polsce nie można sobie łatwo kupic broni


@ketiow: Można łatwo kupić bron. Bierzesz promesę i wybierasz co chcesz\możesz. Lecz trzeba udowodnić że zna się przepisy, i zasady bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko że jak gadałem z ludźmi(teściem) to p--------i że to nie możliwe, że to dużo jeżdżenia itp.

debile wygodnickie, wszystko od ręki.
  • Odpowiedz
@ketiow: Naprawdę wierzysz że ktoś by kogoś zastrzelił z powodu wpisów w internecie?!? Zastanów się nad sobą a nie szukaj sensacji...
  • Odpowiedz
@ketiow: K---a nie jestem kucem, lubię b--ń i płaczę, że nie można jej łatwo kupić. :/ szkoda że te zjeby robią taki PR ludziom lubiącym pobawić się pukawkami w cywilizowany sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aokx: k---a, ale z ciebie agresyw xD
wypij sobie melaski na uspokojenie typie.

Skąd to wysnułeś? Kto tak napisał? Kiedy? Gdzie?

Moja wypowiedź do tego i do posta do którego się tu odniosłes. Po przeczytaniu komentarzy na głównej i np na fb na różnych "prawackich" fp można odnieść wrażenie że jest tak jak pisze
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta
  • Odpowiedz