Wpis z mikrobloga

Samolubny gen i trzy kolory jesieni

Rok 2018 naprawdę dopieścił nas złotą jesienią. I mam w związku z tym pytanie - czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego możemy te wszystkie barwy zobaczyć? Nasze widzenie trichromatyczne jest stosunkowo niezwykłe w przyrodzie i wynika z obecności w naszym genomie samolubnego genu.


Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4607879/samolubny-gen-i-trzy-kolory-jesieni/

Coś fajnego nam umyka? Poinformuj mnie @botpoziomu
Jeżeli chcesz obserwować osobny tag dla tych wpisów, obserwuj: #botpoziomu

Ten wpis to inicjatywa podnoszenia poziomu na wykopie przez wołanie do znalezisk o merytorycznych treściach. Jest nas już ponad 200 osób. Zeby dolaczyc nalezy kliknac na ten link https://mirkolisty.pvu.pl/list/1UH8sCyT1AtCCdXr nastepnie zalogowac sie swoim kontem wykop.pl i kliknac dolacz w tej grupie. Przepraszam jak troche wymagajace nie my to wymyslalismy :(

#gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #nauka
b.....u - Samolubny gen i trzy kolory jesieni

 Rok 2018 naprawdę dopieścił nas złot...

źródło: comment_Iqs4tTE3nxVwzzju2BrU8cjkloNbooWc.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@botpoziomu: Nie sądzisz, że trochę przeginasz z wołaniem? Dostaję chyba z 15 powiadomień dziennie i to często do materiałów, które wykopują się same, tak jak naukowy bełkot. Dopiero dodane i już ma 150 wykopów i jest na głównej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@botpoziomu: treść jak najbardziej dobra, jest co czytać. Kiedyś wykop słynął właśnie z takich perełek. @Budo, może faktycznie Wola za często i powinien wołać codziennie o stałej godzinie? @botpoziomu co o tym sądzisz?
Dla mnie najlepsze wpisy dotyczą historii(:
  • Odpowiedz
@westberlin: nie rozumiem Polaków, w naszym kraju każdemu jest coś nie w smak. Poświęca swój czas, robi zajebista robotę dla wszystkich za darmo, a jakiś typ z halucynacjami o 15 wołaniach dziennie wsiada na niego i go #!$%@?, ze śmiał zawołać do jednego znajbardziej merytorycznych kanałów na YouTube. No #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Svoboda: robienie listy nie ma sensu bo biuletyn nie jest idea tej listy, tylko promowanie dobrych znalezisk, chodzi o to, zeby wartosciowe znalezisko, nie koniecznie atrakcyjne miniaturkowo i tytulowo, trafilo na glowna. Robienie tego o stalej godzinie tez jest bez sensu, bo znaleziska sie koncza o roznych godzinach. Logiczne jest zeby nie wolac do znalezisk, ktore same wchodza na glowna z tym sie zgadzam.
  • Odpowiedz
@Menypeny: Dobra już tak nie wsiadajcie na mnie. Przepraszam za wpis, faktycznie nie ma 15 wołań dziennie. To mi się czasoprzestrzeń zagina. Ale prawda jest taka, że naukowy bełkot ląduje praktycznie z automatu na głównej, więc może sens jest wołać do bardziej niszowych znalezisk, które mogą utonąć w wykopalisku?
  • Odpowiedz