Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sielkunczik: Ale czego żałujesz? Tego, że nie miałeś okazji szarpnąć sprzęgłem przy kilkunastu swoich znajomych? Z tej akcji pewnie stworzono całkiem solidny materiał - zarówno fotograficzny jak i filmowy. Również i w takich ujęciach, gdzie wyraźnie widać, co tam się odstawia. Dziś jest beka, bo hehe osiemnastka, ale... typ osiemnastu lat nie będzie miał całe życie. Teraz ma wyjebkę i jest dumny z tego, że krzepko dzierżył konar w swojej chudej
Ale czego żałujesz? Tego, że nie miałeś okazji szarpnąć sprzęgłem przy kilkunastu swoich znajomych? Z tej akcji pewnie stworzono całkiem solidny materiał - zarówno fotograficzny jak i filmowy. Również i w takich ujęciach, gdzie wyraźnie widać, co tam się odstawia. Dziś jest beka, bo hehe osiemnastka, ale... typ osiemnastu lat nie będzie miał całe życie. Teraz ma wyjebkę i jest dumny z tego, że krzepko dzierżył konar w swojej chudej łapce, zapewne
@sielkunczik: Ale czego żałujesz? Tego, że nie miałeś okazji szarpnąć sprzęgłem przy kilkunastu swoich znajomych? Z tej akcji pewnie stworzono całkiem solidny materiał - zarówno fotograficzny jak i filmowy. Również i w takich ujęciach, gdzie wyraźnie widać, co tam się odstawia. Dziś jest beka, bo hehe osiemnastka, ale... typ osiemnastu lat nie będzie miał całe życie. Teraz ma wyjebkę i jest dumny z tego, że krzepko dzierżył konar w swojej chudej