Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sielkunczik: Masz niepotrzebny ból dupy.

Wspomnienia to bardzo cenny nabytek, tego ci nikt nie zabierze. Żebyś jeszcze miał co zazdrościć - patrz - żenująca impreza, fałszywi przyjaciele itp. itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sielkunczik: jeśli Cię to pocieszy i docenisz swoją imprezę to pomyśl, że inni nie mieli żadnej imprezy ze względu na zdarzenie losowe wśród rodziny i tego nie da się wymazać ()
@GiuseppeCalabrese: Jasne, taka czy inna akcja może przejść bez echa i nie wyjść poza grono bezpośrednich świadków. Tyle, że nigdy nie ma na to stuprocentowej gwarancji. Taki materiał to dość mocne narzędzie w rękach ewentualnych wrogów tego gościa czy po prostu zwykłych psycholi, którzy mogą stwierdzić, że z nudy zatrują komuś życie. Sposobów jest sporo. Ja jestem w stanie zrozumieć, co tu się odbyło, bo sam pamiętam jakie siano we łbie
Teraz ma wyjebkę i jest dumny z tego, że krzepko dzierżył konar w swojej chudej łapce, zapewne też udzielił zgody na publikację autorowi tych zdjęć, jak fejm to fejm. Ludzie popatrzą, pośmieją się, pogadają i za jakiś czas zapomną. Tyle, że żywot bywa przewrotny. Za parę dobrych lat do śmiechu może mu wcale nie być i zacznie się nieźle pocić, żeby to wszystko gdzieś nie wypłynęło.


@SP_Alfa_Kilo: Za dziesięć lat wszyscy
w nawiązaniu do tego wpisu

jak sie ktoś chce #!$%@?ć i zgnębić to niech sobie wejdzie na te stronę podaną ze zdjęcia i na FB tej firmy - pełno tam zdjęć z różnych imprez, najczęsciej 18tek. #!$%@? aż mnie stulejka zapiekła, że ludzi stac na takie imprezy, ja na swoją 18tkę zrobiłem ognisko pod lasem i do tego z kumplem, żeby taniej wóda wyszła (,) oczywiście za wszystko
awiazujac do tego zdj to biedackie ognisko lepsze od tego cyrku, biedu uczy zycia o ile ma sie niezdemoralizowana osobowosc


@qbad89: ale wyparcie xD co lepiej wspominać wspominać? siedzenie w domu i i smutek czy szalone przygody?