Wpis z mikrobloga

Młody ma jutro bal przebierańców w przedszkolu i dzisiaj o 18:00 wymyślił, że jednak nie chce być policjantem, tylko rycerzem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Strój rycerza mieliśmy, ale niestety już bez miecza, więc dostałem robotę... Myślę, że jak na ~2 godziny roboty i kompletną improwizację (karton po zakupach online, klej do drewna, cienkopis, nożyczki, brystol kolorowy, linijka) dałem radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
( ͡ ͜ʖ ͡)

Ktoś pod tym tagiem ostatnio pisał, że to nie elektroda i się nie wstydzimy, więc podziwiajcie :D

W komentarzach etapy pracy.

#modelarstwo ( #irlandia , a co! )
źródło: comment_LB1a5U456kAUMkWAfQALMmKfo1X6DuRO.jpg
  • 43
@cowboysfromhell: @The_Pelek: @kubagg: Dziękuję!

@Student_AWAS: Trzy-i-pół-latek? On nie potrafi jeszcze kolorowanki A4 pokolorować bez wychodzenia za linie :D Nie ten etap panie ;-)
Poza tym większość ludzi po prostu kupuje stroje, dzieci same tego nie robią jeszcze. Sam bym wolał coś kupić, bo łatwiej :D Niestety zaskoczyły mnie okoliczności i musiałem coś wykombinować ;-)
@Neater: Dziękuję! Na krawędziach ma niedoróbki i widać karton, bo już nie miałem siły kleić wszystkich boków dokładnie, ale zadbałem, żeby na zdjęciach się nie rzucało za bardzo w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Świetny miecz, dobra robota :)
Jeżeli będziesz kiedyś przymuszony czasem na wycięcie jakichś "dziwnych rzeczy" w ostatnim momencie ze sklejki - do kostiumów, to możesz uderzać do mnie, tnę w Irlandii laserem różne cudka. Zostanie ci pomalowanie i ewentualnie posklejanie jeżeli coś bardziej skomplikowanego.
@cucaracha: Grzecznie zapytał, czy może jednak być rycerzem, niczego się nie domagał, a ja miałem trochę czasu i ochotę pobawić się w wycinanki, więc nie widzę powodu dla którego miałby to być jakiś problem ¯\_(ツ)_/¯ Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma.
@Regis86: Wyszło super. Wielki szacun Tobie. Mały będzie zadowolony. Gdyby się jednak zdecydował być policjantem, zapakowałbym ten strój rycerza, by mógł się przebrać. Wtedy będzie królował na tym balu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak z ciekawości jeszcze spytam. Z jakiej okazji ten bal? Takie bale to raczej w okresie karnawału chyba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Regis86: jak byłem mały to mama na bal przebierańców też zrobiła mi miecz, tylko mój był ze srebra bo był owinięty folia aluminiową ( ͡ ͜ʖ ͡)

Propsy