Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
jeszcze 2 lata temu akcji typu tęczowy piątek byłbym na 99% przeciwny, wara od placówek publicznych, idzcie se do szwecji itp itd.
co zmieniło moje podejście?
1,5 roku temu zacząłem poznawać sie z nową paczką znajomych, w miare normalni ludzie
i po paru miesiącach znajomości przyszedł temat orientacji
no i tak sie troche niezręcznie czułem ale myślałem że wszyscy typowe hetero bo wszyscy odpowiednio normalni
i ku mojemu zdziwieniu 3 typa okazało sie homo a jedna typiara lesbianka
i pierwsza myśl że je**ne pedały sie kryły hur dur, ale chwila później przyszła myśl co to zmienia jeżeli po nich tego nie widać i ich zachowania nie odbiegają w żaden sposób od normy.
tak więc zwykłe wyjście z piwnicy i obycie sie z ludźmi starczyło żeby wyleczyć sie z homofobii
¯_(ツ)_/¯
ogólnie wykop z typowego kuriwnisty gimbonacjoprawaka zrobił ze mnie kogoś kto wg standardów tej społeczności zostałby nazwany lewakiem
#lgbt #niepopularnaopinia #gayisok
  • 6
@pietrek_kogucik: Byłeś po prostu bardzo głupim, zamkniętym człowiekiem, i doszedłeś do oczywistych wniosków. A teraz tym wpisem sugerujesz że ludzie którzy hejtują tęczowy piątek są tak głupi jak ty kiedyś, i stawiasz się nad nimi. Idź #!$%@? włącz sobie Harrego Pottera