Wpis z mikrobloga

#wyznaniezdupy #chwalesie #rocznicanawykopie #rocznica

#!$%@?. Dzisiaj mija 7 lat odkąd mam obecne konto na wykopie. Łącznie z poprzednim, które założyłem w 2009 roku, to już ponad 9 lat. Pierwsze konto załozyłem jak miałem 15 lat. Obecnie mam 24. Także sporą część życia spędziłem na tym serwisie

Przez te 9 lat zdążyłem

- Przeistoczyć się z prawicowego #!$%@?, zafascynowanego korwinizmami, którego interesowało co dorosłe osoby robią w łóżku w przedstawiciela oświeconej #neuropa
- Dwa razy byłem w 1 z 10. Raz(tuż przed maturą) dotarłem do finału i zająłem 3 miejsce, a 1,5 roku temu wygrałem odcinek
- Skończyłem studia. Obecnie zacząłem kolejną magisterkę.
- Zmieniłem kilka razy prace. Najpierw w studenckich gównorobotach, obecnie jestem zatrudniony na stałe w firmie związanej z branżą IT.
- Byłem również 3 miesiące w Stanach, co nie ukrywam miało ogromny wpływ na moje obecne poglądy polityczne
- Próbowałem kilka razy usunąć tu konto, bo wykop zjada sporą część mojego dnia, ale zawsze wracałem po głębszych przemyśleniach

Z okazji rocznicy organizuję #rozdajo

Każdy plusujący(nawet przedstawiciele #4konserwy, wykluczam z losowania jedynie zielonki) ma okazję wygrać #picca do 50 zł z dowozem do wybranego punktu. Losowanie wygranego przez #mirkolos 2 listopada o 18:00. #mirkorandom coś szwankuje i wolę nie ryzykować ;).

Z fartem!
Pobierz
źródło: comment_4WIMIvx57xhwcg38Be85LpqP6Am2GSC0.jpg
  • 33
@Maliszak

- Przeistoczyć się z prawicowego #!$%@?, zafascynowanego korwinizmami, którego interesowało co dorosłe osoby robią


Mam nadzieję, że to było już jak miałeś 15 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Już był tu niedawno taki jeden marcepan co się chwalił jakim to prawakiem był i przeszedł przemiane, dzbany plusowały, ktoś jednak zadał sobie trochę trudu i przejrzał działalność tego osobnika no i wylało się szambo.


@Sagitarius: Bo to jest typowa socjalistyczna socjotechnika, już nie pierwszy raz widzę takiego komcia
"ehhh, w sumie to Was rozumiem, ja też kiedyś byłem zagorzałym korwinowcem i walczyłem o wolny rynek, wszyscy z tego kiedyś wyrastają"
@Maliszak: Sorry mam ciekawsze zajęcia niż grzebanie w historii profilu jakiegoś nonejma z portalu ze śmiesznymi obrazkami. Przytaczam tylko historie pewnego bejciarza na którą zlapało się wiele osób. Bo od jakiegoś czasu widzę śmieszny wysyp historii domniemanych byłych kucow, którzy to teraz dołączyli do oswieconych tęczowców. Szkoda tylko że 90% tego typu wpisów jest nie do zweryfikowania.