Wpis z mikrobloga

#wyznaniezdupy #chwalesie #rocznicanawykopie #rocznica

K-----s. Dzisiaj mija 7 lat odkąd mam obecne konto na wykopie. Łącznie z poprzednim, które założyłem w 2009 roku, to już ponad 9 lat. Pierwsze konto załozyłem jak miałem 15 lat. Obecnie mam 24. Także sporą część życia spędziłem na tym serwisie

Przez te 9 lat zdążyłem

- Przeistoczyć się z prawicowego z---a, zafascynowanego korwinizmami, którego interesowało co dorosłe osoby robią w łóżku w przedstawiciela oświeconej #neuropa
- Dwa razy byłem w 1 z 10. Raz(tuż przed maturą) dotarłem do finału i zająłem 3 miejsce, a 1,5 roku temu wygrałem odcinek
- Skończyłem studia. Obecnie zacząłem kolejną magisterkę.
- Zmieniłem kilka razy prace. Najpierw w studenckich gównorobotach, obecnie jestem zatrudniony na stałe w firmie związanej z branżą IT.
- Byłem również 3 miesiące w Stanach, co nie ukrywam miało ogromny wpływ na moje obecne poglądy polityczne
- Próbowałem kilka razy usunąć tu konto, bo wykop zjada sporą część mojego dnia, ale zawsze wracałem po głębszych przemyśleniach

Z okazji rocznicy organizuję #rozdajo

Każdy plusujący(nawet przedstawiciele #4konserwy, wykluczam z losowania jedynie zielonki) ma okazję wygrać #picca do 50 zł z dowozem do wybranego punktu. Losowanie wygranego przez #mirkolos 2 listopada o 18:00. #mirkorandom coś szwankuje i wolę nie ryzykować ;).

Z fartem!
M.....k - #wyznaniezdupy #chwalesie #rocznicanawykopie #rocznica

K-----s. Dzisiaj ...

źródło: comment_4WIMIvx57xhwcg38Be85LpqP6Am2GSC0.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Przeistoczyć się z prawicowego z---a, zafascynowanego korwinizmami, którego interesowało co dorosłe osoby robią w łóżku w przedstawiciela oświeconej #neuropa


@Maliszak: Z tego jak się wypowiadasz w swoich wpisach to widzę, że zmieniłeś tylko stronę barykady, ale dzbanem zostałeś xD
  • Odpowiedz