Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: ok czyli dlatgo ze jest jedno #!$%@? rozwiazanie trzeba zastosowac dodatkowe rownież mega #!$%@? xD? logika lewicy mnie #!$%@? xD
rzad #!$%@? 1mld na glupoty ! wiec powienien #!$%@? nastpny miliard na glupoty !(tylko u innego sprzedawcy) xD fuck logic.
  • Odpowiedz
@Krakakan: i tu masz plusa. Mam nadzieję że to się nie zmieni. A debile jeszcze propagują tą chorobę umysłową jaką jest pedałowanie. Ale właśnie widać że młodzież w Polsce nie jest głupa i nie daje sobie wciskać kitu że to takie fajne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xtreme2007 tak, ale większość z tych 90% katolików to są katolicy zadeklarowani, którzy normalnie mają gdzieś katolicyzm, i co najwyżej czasem pójdą do kościoła z tradycji. Takich prawdziwych katolików to jest może z 30%.
  • Odpowiedz
@3Jet: Wystarczy zobaczyć na marsze Waszych LGBT i katolików. Ile gromadzicie na największych marszach? 10 tys? 50 tys? 80 tys? Na różańcu do granic było ponad MILION ludzi. Ot taka różnica.
  • Odpowiedz
  • 0
@Xtreme2007

1. Ja nie należę do LGBT, nie wiem o ci chodzi xD
2. Still, większość ludzi ma gdzieś religie i nie znaczy to, że należą do LGBT+, są anty-teistami czy przeciwko klerowi. Po prostu mają to w dupie.
3. Tych marszy równości jest kilkadziesiąt na rok, natomiast różaniec jest tylko jeden.
4. Szybka
  • Odpowiedz
@3Jet3Jet Marszow rozancowych jest tylko jeden xD chlopie, przejd sie kiedys do kościoła. Katolicy co tydzien biorą udzial w nabożeństwach.

50 tys ludzi bierze udzial w kazdym marszu lgbt XDD w Warszawie chociaz tyle bylo? Pod zrodlo tych danych. Wpisalem w google i pierwsze wyświetlania Toruń 1500, Szczecin 3000.. 50.000 w kazdym marszu pederastow XDDDDD
  • Odpowiedz
oczywiście uważam, że dyskryminacja kogokolwiek ze względu na zaburzenia jest czymś złym. Homoseksualizm istnieje prawdopodobnie tak długo jak gatunek ludzki. Nigdy nie był specjalnie szkodliwy. Chodzi o całą tą tęczowa propagandę. Po co to? To jest szkodliwe. Tak jak napisałem jest to zatruwanie zdrowych umysłów dzieciaków. Stawiam to na tej samej półce co wiarę. Mam znajomych o poglądach homoseksualnych i jeżeli nie reklamują swoich preferencji seksualnych wśród dzieci, młodzieży, to wszystko gra.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Pamiętam jak za moich licealnych czasów do szkoły przyszedł Pan, który opowiadał o AIDS. Jak się można zarazić, jak się żyje z tą chorobą, jak wygląda leczenie, jak się zabezpieczać itp. Na końcu przyznał, że sam jest nosicielem HIV. Klasa była zadowolona, dowiedzieliśmy się nowych pożytecznych rzeczy, facet ciekawie opowiadał i złapał z nami kontakt. Największy problem mieli potem rodzice - hurr durr mógł nam pozarażać dzieci, kręcimy aferę!
  • Odpowiedz
mówimy o dzieciach. Dokładnie tak jak lekcje religii. To wszystko to jest nic innego jak reklama homoseksualizmu. A jaki jest cel reklamy?


@katona: Sprzedaż? Zaznajomienie z produktem? Nie wiem, jak to się ma do homoseksualizmu, którego przecież nie można "nabyć". Domyślam się, że jesteś hetero. Umiesz wyobrazić sobie reklamę, która wzbudziłaby w tobie pragnienie possania czyjegoś penisa..?
  • Odpowiedz
  • 0
@KomosaBiala mam 28 lat, ale u dziecka myślę że mogłoby. Psychika dziecka jest elastyczna, dopiero się kształtuje. Uczy się zachowań. Po takich zajęciach może się zdarzyć że zacznie eksperymentować z kolegami. No kurde po porostu uważam to za potencjalnie niebezpieczne i na pewno do niczego nie potrzebne.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: co tu się odjaniepawliło w tym wątku. Czasem się zastanawiam czy te tępe pały to naprawdę katole czy tylko typowe trolle. Poziom głupoty jest niebezpiecznie porównywalny xD
  • Odpowiedz