Wpis z mikrobloga

Tęczowy Piątek w polskich szkołach już jutro. Każdy rodzić ma prawy wyrazić swój sprzeciw - info od MEN.

- W szkole czułem się bardzo samotny. Do czasu Tęczowego Piątku. Wtedy zrozumiałem, że to, że jestem gejem jest OK. I to było super! - powiedział KPH Adam, 16-letni uczeń, w którego szkole Tęczowy Piątek odbył się w zeszłym roku.


#bekazlewactwa #przegryw #lgbtqwerty #szkola #4konserwy #dzieci #rodzina #rodzice
C.....m - Tęczowy Piątek w polskich szkołach już jutro. Każdy rodzić ma prawy wyrazić...

źródło: comment_hMiNpERTUCuA0fSKPrc6u5PVdOcB5vQn.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@uhu8 od razu zaznaczam, że nie mam dzieci, ale już powinienem mieć i to tylko moje spojrzenie na sytuację. Wolałbym, żeby moje dziecko umiało w asertywność od czasu, kiedy to będzie tylko możliwe, żeby rozwijało swoją seksualność zgodnie z "planem" i wolałbym sam mu powiedzieć/żeby powiedziała o istnieniu dewiacji osoba dorosła i zrównoważona, a nie koledzy, internet czy inny świr. I wcale nie w wieku 15 lat... Bo szczerze to już
  • Odpowiedz
Bo szczerze to już dzieciaki współżyją i nie ma co się oszukiwać w tej kwestii


@chad_69: to mocno zależy od środowiska. Pamiętam w klasie licealnej u mnie ponad pół klasy to stulejakontent i zawszedziewica; a kumpel wybrał się na spotkanie swojej podbazy (na przedmieścia Wwy, tereny, które nie tak dawno były wiejskie) i w jego podbazowej klasie to już mnóstwo po ślubach, kilka rozwodów i kilkoro dzieci. Różnica kilkunastu kilometrów.
  • Odpowiedz