Wpis z mikrobloga

Tęczowy Piątek w polskich szkołach już jutro. Każdy rodzić ma prawy wyrazić swój sprzeciw - info od MEN.

- W szkole czułem się bardzo samotny. Do czasu Tęczowego Piątku. Wtedy zrozumiałem, że to, że jestem gejem jest OK. I to było super! - powiedział KPH Adam, 16-letni uczeń, w którego szkole Tęczowy Piątek odbył się w zeszłym roku.


#bekazlewactwa #przegryw #lgbtqwerty #szkola #4konserwy #dzieci #rodzina #rodzice
C.....m - Tęczowy Piątek w polskich szkołach już jutro. Każdy rodzić ma prawy wyrazić...

źródło: comment_hMiNpERTUCuA0fSKPrc6u5PVdOcB5vQn.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@MozgOperacji: Ale co w tym jest obrzydliwego? To, że pokazujesz dzieciakom, że jesteśmy różni? Na czarną dziewczynę i chłopaka na wózku też powiesz, że są obrzydliwi, bo chcą równego trakowania?
  • Odpowiedz
Na czarną dziewczynę i chłopaka na wózku też powiesz, że są obrzydliwi, bo chcą równego trakowania?


@chad_69: nie, bo za próbę stania się czarnym w USA spływa hejt za zachowanie rasistowskie.
Jedna rzecz to równe traktowanie gejów/lesbijek z szacunkiem dla osoby; a inna zupełnie kwestia to pokazywanie homoseksualizmu np. 10-12 latkom, którzy jeśli są dobrze pilnowani - to jeszcze i heteroseksualnego seksu nie widzieli.
A że to jest jeszcze głupi wiek
  • Odpowiedz
@chad_69: te Tęczowe Piątki tylko spotęgują róznice, homoseksualiści byli od zawsze i nie było jakoś problemu, żyli sobie tylko lewica zaczęła stwarzać jakieś urojone problemy

a że komuś się może nie podobać homoseksualizm to co innego, nie każdemu musi się wszystko podobać i ja swoich gusta wciskać komuś nie będę
  • Odpowiedz
a że komuś się może nie podobać homoseksualizm to co innego, nie każdemu musi się wszystko podobać i ja swoich gusta wciskać komuś nie będę


@MozgOperacji: Nie ma się Tobie podobać. Masz zaakceptować jego istenienie i go tolerować. Nic więcej.

w tym wieku kampania może się przyczynić do "odkrycia w sobie geja"


@uhu8: Czyżby to było zakaźne? Nawet jeśli to ja nie widzę nic złego w tym, kolejna opcja do
  • Odpowiedz
@uhu8: Nie mam dzieciaka, więc sie nie wypowiem. Ale 12-13 lat to odkrywanie własnej seksualności. Zawsze gdzieś pojawia się myśl, a może ja wolę tą samą płeć - chodzi tylko pokazać to jest ok, to nic złego.

@MozgOperacji: No nie bardzo z tą akceptacją u nas jest. Znam kolesia który nie kupi piwa od barmana jak się dowie, że jest gejem.
  • Odpowiedz
Ta kampania tego nie spowoduje, jeśli to siedziało to by wyszło prędzej czy później.


@chad_69: i tu się z tobą nie zgodzę. Widzę to po fetyszach, które w nastoletności u mnie zakwitły tylko dlatego, że gdy byłem dzieciakiem kilkukrotnie ktoś coś przy mnie gadał. Za tym szła wyobraźnia dziecka, inprint.
W innych warunkach te fetysze nigdy by mi nie przyszły do głowy.
  • Odpowiedz
Zawsze gdzieś pojawia się myśl, a może ja wolę tą samą płeć - chodzi tylko pokazać to jest ok, to nic złego.


@chad_69: ??? no może tobie się pojawia i to jest twoja droga, ale kwestionuję, że to jest standard.
  • Odpowiedz
@uhu8: I umarłeś od tych fetyszy? Mam tylko nadzieję, że nigdy nie spotkałeś się ze stwierdzeniem, że Twój fetysz jest zły, a Ty przez niego gorszy. Masz i już. I spoko, cokolwiek to jest. Po prostu żyj i daj żyć innym.
Co do pojawienia się wątpliwości, to raczej pojawiają się wątpliwości i pytania, kim jestem, kim chce być, z kim chce być... Jak u Ciebie się nie pojawiły to raczej mi
  • Odpowiedz
Masz i już. I spoko, cokolwiek to jest. Po prostu żyj i daj żyć innym.


@chad_69: ależ dokładnie daję żyć innym. Ale nie promuję swojego fetysza i nie organizuję akcji "fetyszystyczny piątek" w szkołach xD
  • Odpowiedz
@uhu8: I cieszę się, że to rozumiesz. Problem, w tym, że nie wszyscy to ogarniają jak Ty. I nawet jeśli ta akcja zmieni myślenie jednego dzieciaka w kraju - warto było!
Jeśli byś zorganizował taki piątek, to jeśli zrobiłbyś to z głową, byłoby ok. Nie od razu musisz przyprowadzać dominę, która będzie na Ciebie sikała w lateksowym stroju Kubusia Puchatka na środku szkolnego boiska. Jesli powiesz w sposób kulturalny, że tacy
  • Odpowiedz