Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się taka rozmowa z #januszebiznesu z kwietnia albo marca jak szukałem lepszej pracy. Dzwonię do dzbana, mówię że w sprawie pracy. Opowiedziałem na szybko moje CV oraz obecne stanowisko i janusz wypala z tekstem "co? szuka pan lepszej pracy huehue". Ja mu na to, że może nie lepszej ale lepiej płatnej (lepszej pracy bym nie znalazł ( ͡° ʖ̯ ͡°) no to janusz ucieszony "to ile by Pan chciał zarabiać?" Ja niestety jestem prostym człowiekiem więc odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że jak najwięcej xD janusz na to "to niech pan powie ile teraz pan zarabia". Jak usłyszał ile mam podstawy +diety za delegacje polskie(4x na miesiąc) oraz zagraniczne(8x na miesiąc) to usłyszałem w słuchawce jak go zatkało i po chwili przerwy odpowiedział, że sobie zapisze numer i oddzwoni xD #truestory #coolstory

  • 10
@wybraniecnarodu no w pewnym sensie-8dni po 22 euro to juz trochę tego jest(szef sam mówił, żeby nie traktować tego jako zarobek bo to sie należy) i w skali miesiąca trochę się nazbiera a nic z tego nie wydawalem- moze 10zl na kawe. Plus kolejne 200zl z krajowych delegacji. Podliczajac ok 1000zl z samych delegacji ekstra to chyba fajnie