Wpis z mikrobloga

Ostatni raz dałam się namówić na spotkanie z jakimkolwiek #niebieskiepaski z wypoku.
Ale do rzeczy.
Około 3 tygodnie temu zagadał do mnie osobnik o nicku @CZARNOKSIEZNIK_WIZZY
W sumie pisało do mnie kilku stulejuszy ale ten okazał się wyjątkowy. Zaproponował, że do mnie przyjedzie ale pociągiem bo auto ma w serwisie i czekają na silnik i czy nie podjade na dworzec. Ok, ustawiliśmy się na dworcu, pociąg spóźniony, wiedziałam, że będzie za 30 minut ale po minucie dzwoni jakiś numer i okazuje sie, że to ten osobnik z mirko. Nawet mi się lampka nie zaświeciła, że pociągu nie ma a on czeka.

Opisywał się na mocne 8/10 jednak dałabym mu 4/10 a za to jak mnie potraktował to 3/10.

Czarował mnie swoją inteligencją i planami na przyszłość itp itd. Takie #!$%@? atencjusza. Co lepsze zaprosił mnie do restauracji. Kazał wybrać tą, gdzie jest najlepsze jedzenie ale wcześniej chciał zwiedzić miasto i jego zabytki.
Po trzech godzinach szwędania się i stania 10 minut w żabce żeby mógł sobie kupić tyskiego pojechaliśmy coś zjeść. Kelner przyniósł menu, ten przeglądał je z pięć razy narzekając na ceny i zamówił pierogi. Pierogi #!$%@? na obiad. Zaproponowałam wino do obiadu, ten spojrzał się jakby zobaczył niedźwiedzia. Odpowiedział, że on alkoholu nie pije i poprosił dla siebie wodę, która była najtańsza.
Za wszystko wyszło 87zł, chciałam dać 90 zł z napiwkiem dla kelnera a ten z pretensjami i podniesionym głosem, że kelner i tak dostaje pensje za swoją pracę i on zapłaci za siebie tylko chce żebym mu otworzyła auto a on pójdzie tylko po plecak bo tam ma portfel i leki.
Pilot sięgnął żeby otworzyć auto i tak czekam na gościa z 10 minut. Po 15 minutach idę zobaczyć czy nic się nie stało, nikogo nie ma, auto otwarte, schowek otwarty, ze schowka #!$%@?ł pudełko z płytami cd, pendrive 16gb z radia i zostawił mnie z rachunkiem na 87zł.
Nie mam nic po czym mogłabym gościa namierzyć typu dokładny adres ale może któraś #rozowypasek była w podobnej sytuacji z tym człowiekiem?
Telefon od tamtej pory wyłączony a dodatkowo dodał mnie na czarną listę.
  • 86