Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś pomóc zamontować przełącznik do światła? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kupiłem nowy przełącznik w którym jest 6 wejść (12 otworów), w starym były tylko 3.
Ze ściany wychodzą 3 kable. Przełącznik jest na dwa przyciski. Ktoś mi powie które kable mam w które dziurko włożyć?
Instrukcja w kom
#elektryka #budujzwykopem #remontujzwykopem
borysszyc - Może mi ktoś pomóc zamontować przełącznik do światła? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kupiłem...

źródło: comment_2geCHYumsx9cu4Rb5si1ilj0ZnQlAIMz.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprezynowiec: Ja (my) nie jesteśmy tutaj od tłumaczenia Ci każdego, nawet najprostszego aspektu elektroniki. Tak elementarną wiedzę nabywa się na lekcjach/wykładach i nikt z nas nie będzie tracił edukowaniu takich głąbów kapuścianych, których Pan Bóg skromnie obdarzył zdolnościami. Czemu ty (specjalnie małą literą) tracisz swój czas i marnujesz go innym na nieudolnych próbach nauczenia się czegoś, co ja (my) choć już nie powinniśmy pamiętać, znamy jako podstawy. Bez pozdrowień.

  • Odpowiedz
@borysszyc: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu, ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że przełącznik z 12 dziurkami użyłeś do 3 kabelków? Przerost formy nad treścią, ale przed kolegami będziesz szpanował jaki ty (specjalnie z małej litery) masz przełącznik. Może byś lepiej wykorzystał przełącznik z 12 dziurkami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@borysszyc: No i to wyroznia porzadne strony od elektrody, pomogliscie gosciowi mimo ze ten tematu nie ogarnial ale sobie poradzil i sie jesscze czegos nauczyl. A na elektrodzie?
PANIE NIE BIERZ SIE ZA TO 500ZL I NAJBLOZSZY CERTYFIKOWANY FACHOWIEC
  • Odpowiedz
@efem: Dobra, powiedzcie mi jakiego przewodu powinienem użyć. Wyjeżdżam w styczniu na kilka lat za granicę i nie będzie mnie w domu przynajmniej do maja. Więc wolałbym żeby nic się nie nikomu nie stało to raz, a dwa mam trochę elektroniki podpiętej i wolałbym zastać ją całą jak wrócę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz