Wpis z mikrobloga

@borysszyc: Pomóc MUSISZ SOBIE SAM. Zechciej też zrozumieć że, iż jest to jest Twój problem, a nie mój (nasz - na forum), to Ty masz to umieć, nie ja (my), a ja już nie potrzebuję tego umieć a umiem oraz wiedzę tę noszę zawsze ze sobą 'pod czapką' od lat przeszło pięćdziesięciu. Forum to, czy inne, NIE JEST miejscem do pobierania Nauk u Podstaw, od tego są stosowne podręczniki, wykłady/lekcje, notatki,
ProblemM8 - @borysszyc: Pomóc MUSISZ SOBIE SAM. Zechciej też zrozumieć że, iż jest to...

źródło: comment_kKFDw5dHRHXqchnrln1Yv2pxtBEzuIpk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@borysszyc: wejście 1 i 4 łączysz razem i do tego dajesz przewód fazowy, wyjścia na żarówki dajesz do 2 i do 5 (chyba 5, bo foto rozmazane, ale tak powinno być)

lub opcja 2, faza do 1 i 4 tak jak w pierwszej opcji, a żarówki do 3 i 6
  • Odpowiedz
  • 0
W instrukcji na rysunku wylacznika masz rysuneczek objasniajacy ktore "porty" są włączane przyciskami. Na zalaczonej fotce nie widac numerów.
  • Odpowiedz
@borysszyc: bo #!$%@?łeś

tam masz jeden przewód z fazą i dwa od żarówek.
Musisz zlokalizować fazę, zrobić mostek z kawałka drutu, tak żeby złącza 1 i 4 były połączone kawałkiem drutu i one były na fazie.

Masz foto starego włącznika, to uda się ogarnąć, gdzie jest faza jak nie masz innego przyrządu, no chyba, że chcesz ręką dotknąć.

Masz neonówkę?
  • Odpowiedz