Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest.

Od ponad tygodnia na początku mojej wiochy, przy głównej trasie stoi srebrna Skoda. Mamy województwo świętokrzyskie, a porzucone (?) auto jest na katowickich blachach. Sprawa zgłaszana była na policję przez mojego tatę - bądź co bądź, może ktoś poszedł na grzyby i zasłabł w lesie, może został pobity? Sporo możliwości. Policja przyjechała, zrobiła oględziny samochodu i rozłożyła ręce. Tłumaczą się, że nie mogą nic zrobić (może nie mają zamiaru? ), bo Skoda nie figuruje jako kradziona, a żadne zgłoszenie o zaginięciu człowieka nie wpłynęło na policję. Co można zrobić więcej w tej sprawie? Ja sam studiuję w Kielcach, na odległość raczej nic nie wymyślę. Może ktoś rozpoznaje to auto?Taguję #csiwykop

Pic rel

#katowice #kielce #slask #swietokrzyskie #kiciochpyta
Villthuriss - Mirki, sprawa jest.

Od ponad tygodnia na początku mojej wiochy, przy...

źródło: comment_mzdkxkLVoza5A4i3bf3Css96k08auN1p.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Villthuriss: ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze przyjechał na grzyby i zapomniał gdzie zaparkował? wstyd było zgłosić na policje bo przecież mu nie ukradli ....tak sobie gdybam
  • Odpowiedz
@Villthuriss: Dlaczego policja nie skontaktowała się z właścicielem? Jak kiedyś u mnie na osiedlu stało auto z otwartymi na oścież drzwiami, to odszukali gościa natychmiastowo. Może to kwestia dobrej woli?
  • Odpowiedz
@lord_z: to nie jest takie śmieszne. Kojarzę gościa który prawie zgłosił kradzież samochodu, bo zaparkował go w innym miejscu niż zwykle i zapomniał o tym xd
  • Odpowiedz
@Czaajnik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)ja sie nie śmieje,sam czasem się pod marketem zakręce i nie wiem gdzie auto zostawiłem wiec teoria choc szalona to minimalnie prawdopodobna
  • Odpowiedz
albo jakaś mafia w coś się bawi, zostawili samochód i czeka na akcje. Sprawdź czy nie ma kluczyków w nadkolach lub gdzieś w podwoziu.

+: lwonly


@Rexikon: I tydzień wcześniej zostawili?
  • Odpowiedz