Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki i Mirabelki!
Mam wstydliwy problem (,)
Od ponad 5 lat borykam się z moimi kompleksami. Są nimi zęby, które mają na sobie żółty osad oraz to że górne jedynki mam delikatnie odpryśnięte.
A drugim dużym kompleksem są worki pod oczami których próbuje się pozbyć od ponad 3 lat, może są od alergii, może od niewyspania. Mimo to nawet gdy jestem wyspany i nie mam objawów alergii worki się pojawiają. Czy mieliście podobne problemy? I jak sobie z nimi radzicie? Co polecacie? Wiem na pewno że to osad! Ale co polecacie aby zniknął!
#zeby #zab #dentysta #kompleksy #workipodoczami #worki #zdrowie #ladnyusmiech #pomocy #lekarz #allergia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania sorry, ale jakich porad oczekujesz na wykopie? Za masz iść do dentysty i zapytać skąd te żółte osady? Przecież nikt Ci tu nie powie co i jak. Zdjęcie zębów zrób to już coś będzie łatwiej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Polecam dentystę na problemy z zębami. A jeśli poprzez worki pod oczami masz na myśli ich obrzęk, a nie tylko przebarwienie, to polecam sprawdzić swój stan zdrowia u lekarza (podstawowe badania: mocz, tarczyca, takie tam). Równolegle wprowadzić lepszą higienę życia (odpowiednia ilość snu, odpowiednie nawodnienie szczególnie przed snem i po śnie). Jak nie pomoże, to prawdopodobnie taka Twoja uroda. W ostateczności można się zainteresować jakąś medycyną estetyczną, bo na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania na osad na zębach proponuję mycie. Serio. Po każdym posiłku albo po napojach typu kawa. I nitkiwanie, dalej egzotyka w tym kraju a to przecjez podstawa higieny jamy ustnej. Ludzie sobie nie zdają sprawy ile nawet po mocnym szorowaniu maja żarcia między zębami które się tam potem rozkłada, śmierdzi i jest pożywką dla bakterii. Wcześniej dentysta i skaling z piaskowaniem. Osad zejdzie ale jeśli zęby są żółte to ich kolor
  • Odpowiedz