Wpis z mikrobloga

Hello,
ukuło sie twierdzenie, że Hugo Boss nie ma dobrych zapachów, które pod względem kompozycji, parametrów w odniesieniu do ceny, są po prostu w porządku.
Coś w tym jest, ale jak zwykle jakiś wyjątek od reguły musi zaistnieć.
Dla mnie, tym wyjątkiem jest Hugo Boss - Boss Bottled Intense w wersji wody toaletowej (ważne!).
Miałem okazję kupić je mojemu przyjacielowi, który został nimi w przeszłości oczarowany, ale niestety po moich testach obecnych wypustów, parametrowo było już inaczej i stąd wynikło moje zawahanie, proponujące wybór innych perfum.
Niestety mój kumpel nie jest zbytnio otwarty na nowe doznania olfaktoryczne, więc przy okazji kupując coś znajomemu, dołączyłem do zamówienia bohatera wątku.
Jakież moje zdziwienie było, gdy się okazało, że perfumy są z roku wypuszczenia wersji Intense na rynek światowy.
Intensywny cynamon, przepleciony kwiatem pomarańczy, oliwą, czy cedrem
Takiego zawodnika Hugo Boss bardzo potrzebuję w swoim orężu, bo to dało by nikłą nadzieję, że może z tą marką będzie trochę lepiej.
Niestety jak widać, trzeba trafić najstarszą wersję i wtedy można wojować tym orężem.
Osobiście nie jestem totalnie fanem żadnego Hugo Bossa, ale trzeba oddać, że są to dobre perfumy, które również podobają się płci przeciwnej.
Można?
Oczywiście, że można...a nawet trzeba :)

#perfumy #zainteresowania
dradziak - Hello,
ukuło sie twierdzenie, że Hugo Boss nie ma dobrych zapachów, które ...

źródło: comment_7bLrCyc0rTqOpj4KTugAHhUC1OPbY8Pd.jpg

Pobierz
  • 6
  • 0
@SpasticInk
Wiesz co, porównałem z kumplem nadgarstkowo je i u niego i u mnie EDP dosłownie znikał po 10 min.
Nie wiem co się stało, jakaś czarna magia i wydawał się bardziej mydlany.
Ta wersją którą mu kupiłem jest z 2014 roku i po prostu jak walnął sobię 4 strzały, to aż mnie dusiło przez 20 minut :D
Jeszcze ważne jest, że On ma łatwą skórę i taki Antonio Banderas - King