Wpis z mikrobloga

@Notabene: mi kiedyś koleżanka (lewaczka) powiedziała ze Niemcy nic nie mieli wspólnego z nazistami i ze to oni przejęli władze w Niemczech podstępem. Poza tym Hitler nie był Niemcem, wiec o czym tu rozmawiać
Xd Niektórzy łapią te propagandę i z ideologicznym s-----------m nie wygrasz żadna argumentacja
  • Odpowiedz
Kiedy zrozumiecie że naziści to niemcy?


@Notabene: polski język trudny - w tym zdaniu "nazistami" oznacza reżim nazistowski - niezależnie od poglądów politycznych właścicieli firmy współpracowały dobrowolnie (bo właściciele popierali, albo kalkulowali że im się to opłaci) albo przymusowo.

A nie powiesz, że 100% Niemców to byli zwolennicy nazizmu, gazowania Żydów i pracy niewolniczej
  • Odpowiedz
  • 0
@megawatt Człowieku po co mi elaborat piszesz jak naziści to niemcy i nawet z tym nie dyskutuj. Mieli więcej zwolenników niż przeciwników a do tego zostało wybrani w demokratycznych wyborach.
  • Odpowiedz
a do tego zostało wybrani w demokratycznych wyborach.


@Notabene: NIE zostali wybrani w demokratycznych wyborach - w żadnych, nawet w ostatnich uznanych (ale nie demokratycznych) wyborach nie mieli większości parlamentarnej

Mieli więcej
  • Odpowiedz
@Notabene: człowieku nie irytuj się. Napisałem.tak żeby z mojej wypowiedzi nie wyszło masło maślane. Dla mnie naziści = niemcy i koniec kropka
  • Odpowiedz