Wpis z mikrobloga

Chcialbym zaczac uzywac Garmin Pay.

mBank nie planuje miec w ofercie takiej funkcji, wiec trzeba zerknąć na inne konta osobiste.
PKO odpada po nieprzyjemnych doświadczeniach z kontem firmowym, które bylem zmuszony u nich zamknąć.

Zostają ex-WBK/Santander oraz Nest Bank. Z uslug zadnego nigdy nie korzystalem. Jakie macie doswiadczenia jesli chodzi o konta osobiste tam? Przejrzystosc serwisu www, oplaty, brak uciazliwych konserwacji itp?

#banki #garmin #finanse
  • 9
@CzakNorris: Rozumiem, że nie lubisz PKO, ale Garmin Pay działa u nich idealnie, a ich aplikacja mobilna IKO jest najlepsza na rynku. Generalnie z infolinią/oddziałem nie mam w ogóle potrzeby kontaktu.
@CzakNorris:
W Santander są częste przerwy z piątku na sobotę, natomiast bankowość jest okej.
Natomiast w Nest bankowość to dramat, ale jest mniej przerw technicznych.

Jeżeli chodzi z płatnościami, to są takie same dla Garmin, bo Santander przetwarza płatności Nesta (podobnie jak Credit Agricole).
Z tego co czytałem to wystarczy że właśnie coś w Żabce kupię parę razy i za friko jest. Ale potwierdze 1. Listopada jak się skończy miesiąc
@CzakNorris: Zapraszamy do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ramach naszego Konta Jakie Chcę, oferujemy:
0 zł za prowadzenie konta
0 zł za przelew ELIXIR, Express ELIXIR, BlueCash
Możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty za kartę Dopasowaną
Systematycznie rosnące oszczędności dzięki Automatycznemu oszczędzaniu z wyżej oprocentowanym Kontem systematycznym
Zwrot za rachunki w wysokości 1% płatności za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Oferujemy też wiele nowoczesnych form płatności -