Wpis z mikrobloga

#150perfum #perfumy 20/150

Viktor & Rolf Spiceboamb Extreme (2015)

Mimo, że nie należę do fanów oryginalnego Spicebomba to oceny w społeczności oraz to jak jest rozchwytywany na rozbiórkach pozwalały mi wierzyć, że dostane zajebisty zapach. Wymieniając sie z jednym użytkownikiem wykopu wziąłem sobie więc niecałe 20 ml tego cuda i podekscytowany zrobiłem test. Po 1 shocie wiedziałem, ze już nic z tego nie będzie, poprawiłem jeszcze kilkoma strzałami i dziękuje, po 3 godzinach już go sprzedałem :) Za słodki to po pierwsze, za mocny to po drugie. Bardzo mdły, typ słodyczy jest podobny do tego znanego z Ultra Male i pewnie nie wytrzymałbym całego dnia w nim bo rozbolałaby mnie głowa. Spicebomb Extreme jest bardzo waniliowy i ciężki od wanilii, przypraw i tytoniu. Nie są to złe perfumy, po prostu nie przepadam za tym typem pachnideł. Spicebomb Extreme ma sporo adoratorów i spoko, ja do nich nie będę należał i jak coś ma być killerem to niech nie będzie jednocześnie tak ciężkie i słodkie. Idealny da mnie jest Tuscan Leather gdzie niebotyczna moc jest przełamana słodką nutą maliny. Parametry ma znakomite, więc jeśli ktoś szuka słodkiego i głośnego zapachu do klubu, który czuć z daleka to Spicebomb Extreme jest wyborną opcją.

typ:spicy-sweet
zapach: 6,0/10
trwałość: 8,5/10
projekcja: 8,5/10
podobne:Viktor&Rolf Spicebomb
cena: 250-350 zł / 90 ml
dr_love - #150perfum #perfumy 20/150

Viktor & Rolf Spiceboamb Extreme (2015)

Mi...

źródło: comment_PKP3ALhFgzfcN2iODG2DszIquV2GE04B.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@dr_love: 38zł chyba dawałem za Neroli w EG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie niestety otwarcie Neroli odrzuca i dopiero później fajnie się normuje. Podobają mi się jednak te gorzkie cytrusy. Mugler Cologne podoba mi się bardziej jeśli chodzi o tę nutę. Neroli łagodniejsze i jest bardziej świeżo.
Od Ferarri mogę jeszcze polecić Bergamont. To jest kosior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Resztę ferajny kiedyś
  • Odpowiedz
@dr_love: dzięki :) jak zwykle na jednym lotnisku kupuje perfumy i tam nigdy nie widziałem wersji extreme (w ogóle tam wybór jest ograniczony). Oryginał bardzo lubię, ale właśnie za szybko mi wietrzeje
  • Odpowiedz