Wpis z mikrobloga

#150perfum #perfumy 20/150

Viktor & Rolf Spiceboamb Extreme (2015)

Mimo, że nie należę do fanów oryginalnego Spicebomba to oceny w społeczności oraz to jak jest rozchwytywany na rozbiórkach pozwalały mi wierzyć, że dostane zajebisty zapach. Wymieniając sie z jednym użytkownikiem wykopu wziąłem sobie więc niecałe 20 ml tego cuda i podekscytowany zrobiłem test. Po 1 shocie wiedziałem, ze już nic z tego nie będzie, poprawiłem jeszcze kilkoma strzałami i dziękuje, po 3 godzinach już go sprzedałem :) Za słodki to po pierwsze, za mocny to po drugie. Bardzo mdły, typ słodyczy jest podobny do tego znanego z Ultra Male i pewnie nie wytrzymałbym całego dnia w nim bo rozbolałaby mnie głowa. Spicebomb Extreme jest bardzo waniliowy i ciężki od wanilii, przypraw i tytoniu. Nie są to złe perfumy, po prostu nie przepadam za tym typem pachnideł. Spicebomb Extreme ma sporo adoratorów i spoko, ja do nich nie będę należał i jak coś ma być killerem to niech nie będzie jednocześnie tak ciężkie i słodkie. Idealny da mnie jest Tuscan Leather gdzie niebotyczna moc jest przełamana słodką nutą maliny. Parametry ma znakomite, więc jeśli ktoś szuka słodkiego i głośnego zapachu do klubu, który czuć z daleka to Spicebomb Extreme jest wyborną opcją.

typ:spicy-sweet
zapach: 6,0/10
trwałość: 8,5/10
projekcja: 8,5/10
podobne:Viktor&Rolf Spicebomb
cena: 250-350 zł / 90 ml
dr_love - #150perfum #perfumy 20/150

Viktor & Rolf Spiceboamb Extreme (2015)

Mi...

źródło: comment_PKP3ALhFgzfcN2iODG2DszIquV2GE04B.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • 0
@dr_love

Będzie może recenzja burberry London? Kiedyś wpadła mi próbka i mi podeszły, ale fajnie poczytać opinie kogoś szerzej rozeznanego.
  • Odpowiedz
@dr_love: pisałeś, że w niedziele będziesz wrzucał twoim zdaniem same arcydzieła. Póki co tak było aż tu nagle wręcz na odwrót, jakiś mdły 6/10. W niedzielny poranek przeczytanie kolejnego wpisu stawiam ponad śniadanie czy pójście do kościoła, żeby móc poznać jakąś petarde, której być może nie znam. Jestem zawiedziony i rozczarowany.
  • Odpowiedz
@dr_love: Polecasz może jakieś źródło próbek zapachów? zanim wydam trzycyfrową kwotę na jakiś zapach, to wolałbym spróbować i porównać z kilkoma innymi. Raczej na spokojnie, nie w jakieś perfumerii, gdzie obsługa zaraz doskakuje z pytaniem czy możew czymś pomóc.
  • Odpowiedz
@dr_love: Nie znam chyba wersji Extreme, ale kocham oryginalnego Spicebomb xD Mocny, przyprawowy, nie na co dzień. Trochę ubolewam, że mało popularny. W sumie mogłabym kupić dla siebie, ale wolę czuć na mężczyźnie.
  • Odpowiedz
@dr_love: Który z tych trzech wg ciebie jest najlepszy: Dunhill Icon Absolute, Lalique Encre Noire czy Lalique Encre Noire À L'Extrême. Będzie recenzja któryś z tych zapachów?
  • Odpowiedz
@dr_love: wlasnie mi sie przypomnialo jak ktos wrzucal perfumy jedne ze starszych zapachów, jakies cytrusowe. Niby nie byly jakies drogie, wiesz moze co to moze byc bo chciałbym ich spróbować. Obecnie mam Versace blue jeans i sobie chwalę
  • Odpowiedz