Wpis z mikrobloga

Wiecznie skrzywione mordy i fochy do swoich towarzyszy podróży. Co z wami nie tak?


@zajety_elektron: to widać nawet w losowej galerii handlowej...

może 10-20% par jest ze sobą zwyczajnie szczęśliwa a reszta... szkoda gadać... facet zajmuje się gówniakiem a kobieta gdzieś się wlecze za nim... włosy niezadbane, w jakimś starym dresie i jeszcze z pretensją ma ryju...
Nic dziwnego, że spada ilość małżeństw bo ludzie z mózgiem nie chcą wpakować się
  • Odpowiedz
@zajety_elektron: a ja dodam trochę miodu do tej beczki dziegciu. Tydzień temu leciałem do Gdańska z Londynu-Luton i lecieli sami zadbani i piękni ludzie serio! Wszyscy kulturalni i uśmiechnięci, ani jednej patologicznej gęby. To samo na lotnisku w Gdańsku (swoją drogą uroczym). Ale fakt, że jakiś czas temu też łapałem się na tym co OP... A różowe #!$%@?ą, bo jak facet się chce napić piwa na lotnisku o 6 rano, to
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: ale #!$%@? stereotypowe. W duzych miastach w UK i Niemczech jest full szczuplych, zadbanych dziewczyn wszystkich ras i kolorow swiata :)
A w Polsce? W Polsce jak w lesie.
  • Odpowiedz
UK to zobaczysz co to znaczy nie zadbane i brzydkie kobiety. Grubaski z tłustymi włosami i mordami jak damskie wersję orków z władcy pierścieni


@DorodnyTucznik: Wlasnie o tym niezadbaniu kolega mi opowiadal, ktory mieszka od niedawna w UK. Skad to sie bierze. Skoro maja wiecej hajsu, powinny bardziej o siebie dbać
  • Odpowiedz
@zajety_elektron: XDDD zawsze kisnę z takich wysrywów, szczególnie, gdy jedyny rodzaj żeński z jakim miało się styczność, to własna ręka nazwana kobiecym imieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz masę zaje Polek, tylko muszą Cię chcieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz