Wpis z mikrobloga

Dzień, w którym dowiadujesz się, że twoja lepsza połowa ma nowotwór jest najbardziej #!$%@? dniem w twoim życiu. Pierwsze dni to całkowita zwiecha systemu, później załącza się system awaryjny ale jak długo tak wytrwam, nie wiem. Kocham ją ponad życie i ciągu sekundy jeśli byłoby to możliwe wziąłbym wszystko na siebie... Życzcie nam powodzenia.

#depresja #rozowypasek #oswiadczenie #rak #nocnazmiana
  • 34
  • Odpowiedz
@3000swin: Nowotwór to jeszcze nie koniec świata na dzień dzisiejszy. Nie jest dobrze, ale trzeba starać się zrobić co się da, bo można to zrobić teraz albo nigdy. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@3000swin Jak bylem w zwiazku to najbardziej sie balem wszystkiego zlego co moze spotkac moja druga polowe. Do dzisiaj nawet kiedy juz nie jestesmy razem nie poradzilbym sobie, gdyby cokolwiek jej sje stalo. Wspolczuje mirku. Trzeba wziac sie w garsc i nie okazywac slabosc. Bedzie dobrze.
  • Odpowiedz
@3000swin: to jest mój największy lęk - że mój mąż lub dziecko zachorują a ja nie będę mogła nic z tym zrobić. Na szczęście medycyna naprawdę idzie do przodu i nowotwór w większości przypadków to nie wyrok. Dużo siły do walki. Powodzenia.
  • Odpowiedz