Wpis z mikrobloga

  • 105
Nie wiem, dlaczego miałabym lubić dzieci dlatego, że są dziećmi. Jak są małe to głównie śpią, jedzą, wydalają i krzyczą - nie wiem, czemu miałabym je za to lubić, jeżeli nie jestem rodzicem takiego. Potem jak dane dziecko podrośnie i je znam i jest fajne w mojej opinii to je lubię. Jak jest małym rozwydrzonym, roszczeniowym, rozpuszczonym wrednym bachorem to go nie lubię. Niektóre dzieci są fajne, inne nie. Lubienie wszystkich jak leci, jest głupie moim zdaniem.

#gownowpis #niepopularnaopinia
  • 26
@cotosietutajstanelo czekaj czekaj bo może Cię źle zrozumiałam xD
1 - wpis jest o tym że nie lubię dzieci, kiedy uważam że nie są fajne.
2 - napisałeś że widocznie nie mam swojego
3 - czyli jeżeli bym miała swoje dziecko to bym zaczęła lubić wszystkie dzieci - tak odebrałam Twoją wypowiedź.
4 - odpisałam, że nie chce mieć dzieci jeżeli przez ich posiadanie zacznę lubić wszystkie dzieci nawet te niefajne. Co
@Pisq: możliwe
1 - dzieci nie są fajne z reguły
2 - uważam że nie masz dziecka
3 - nie, tylko swoje i nie zawsze, a stosunek do innych by się zmienił
4 - jest to nie logiczne ale tak może się stać w pewnym stopniu
4 - tak ironia, bo nie napisałaś o czyje nie logiczne i głupie myślenie chodzi, twoje czy dzieci, założyłem że twoje
5 - tak mam
więc ty logicznie i mądrze myślałaś będąc dzieckiem pewnie, nie musisz lubić innych dzieci ale swoje będziesz kochać.


@cotosietutajstanelo: Ty sugerujesz, że OPka posiadała dzieci będąc dzieckiem? Czy może próbujesz odwracać implikację na formę:

OPka jako dziecko dzieci nie miała, więc musiała myśleć logicznie i mądrze

Ty wiesz, że implikacja jest jednokierunkowa?
@cotosietutajstanelo: dokładnie do Ciebie. OPka pisze o #pieluszkowezapaleniemozgu a Ty ironizujesz "a Ty to na pewno takim mądrym dzieckiem byłaś"... Wyraźnie w jej tekście jest o czyje niemyślenie chodzi, ponieważ odniosła się do posiadania, czego? dzieci. kto posiada dzieci? Rodzice w większości (także prawni opiekunowie nie będący biologicznymi rodzicami, placówki opiekuńcze i resocjalizacyjne).
jeżeli posiadanie potomstwa wywołuje nielogiczne i głupie myślenie to cieszę się, że mnie to omija ()

@cotosietutajstanelo: nie wiem gdzie widzisz tagi, ale wracaj do podstawówki na zajęcia z czytania ze zrozumieniem, a po drodze zajdź do gabinetu okulistycznego sprawdzić, czy nie masz mętów w ciele szklistym w kształcie #
@Pisq A ja nie lubie takiego srania sie nad dziecmi tylko dlatego, ze sa dziecmi. Dla przykladu: "Jezdze ostroznie, bo z tylu siedzi dziecko". No i co, ze siedzi? Z doroslym kolega juz nie warto jechac ostroznie? Albo samemu?

Co do lubienia dzieci, to nie mam swoich, chce kiedys miec, ale niezobowiazuje mnie to do lubienia wszystkich, tylko dlatego, ze sa dziecmi. Trzeba przyznac, ze dzieci sa glosne, meczace i nieobliczalne i