Wpis z mikrobloga

Mirki, już dawno nie było mi tak smutno :(

Razem ze szwagrem chcieliśmy #rozowypasek - om zrobić niespodziankę. I #!$%@?.
Chcieliśmy zarezerwować bal sylwestrowy w "Zamek w Mosznej" i nie ma już miejsc. A jeszcze kilka dni temu było ich sporo.

Teraz jesteśmy trochę w dupce, poleci ktoś coś? W Zamku wołali 700 zł od pary, także wiecie gdzie leży granica.

Bardzo proszę o pomoc..

#sylwester #nowyrok #zalesie #pytanie #pomocy #impreza #bal #polsca #zamki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
WildAnimal - Mirki, już dawno nie było mi tak smutno :(

Razem ze szwagrem chcieliś...

źródło: comment_GZg2UaZhWoGXfLYay48qnA8It6NZDDZ8.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@WildAnimal: widzę u ciebie manie osoby pracującej za 8e u niemca na sortowni. Do tego też dostrzegam nienawiść do osób mieszkających w kraju których stać na to co ciebie po #!$%@? przez 3miechy na 2tygodnie w domu. Więc też nie wmawiaj mi że ci zazdroszczę bo takim osobom jak ty to współczuję braku swobody i pewności siebie. Nawet w internecie brak ci dobrych argumentów tylko od razu musisz na matkę wjeżdżać.
  • Odpowiedz
@przeeemoooo: Mam dochód pasywny, w dodatku z nudy sobie dorabiam. Sam mam około 11.000 zł na miesiąc. Moja zarobi około 3.500zł

Wolny czas poświęcam na zakładanie firmy, pierwszej w Polsce w danej dziedzinie.

Jesteś zawistny i biedny. Jakbyś był człowiekiem na poziomie to napisałbyś coś w stylu "w zeszłym rokiem byłem ze swoją tu i tu, polecam" albo "my się wybieramy tu i tu" Ale nie, ty jesteś plebs i margines
  • Odpowiedz
Jesteś zawistny i biedny. Jakbyś był człowiekiem na poziomie to napisałbyś coś w stylu "w zeszłym rokiem byłem ze swoją tu i tu, polecam" albo "my się wybieramy tu i tu" Ale nie, ty jesteś plebs i margines i jedyne co to potrafisz wyśmiewać i szydzić. Gdy sam będziesz siedział w domu i walił konia. Rzygać mi się chce, na samą myśl że mamy te same pochodzenie etniczne. Ja człowiek który się
  • Odpowiedz
@przeeemoooo: Tyle ci zostało, wyjdź z tego wpisu. Na przyszłość nie pakuj się z ryjem, gdy ktoś pisze konkretnie w jakiejś sprawie. Proste pytanie, oczekuje prostej odpowiedzi. A nie, ciebie, ze swoim biednym gównianym ego. Człowiek, którego sukcesem jest wypicie 3 harnasi.
  • Odpowiedz
@WildAnimal: facet to jest wykop a ty się zachowujesz jakbyś był bogiem. Obrażając osoby które cię nie obrażają. Prezentujesz sobą biedę nie wiem czy materialną bo nie mam dowodów ale umysłową na pewno.
  • Odpowiedz
@przeeemoooo: Facet, to jest życie. Na wykopie cię tylko zbluzgam, w realu możesz dostać w ryj za takie teksty.
Dorośnij, czy tam wyjdź z domu to zrozumiesz. Chcesz być śmieszkiem poza kontrolo, super. Ale licz się z tym, że ktoś może to mieć w dupie i też do tej dupy ci się dobrać.

Nie potrafisz normalnie pisać? To #!$%@?. Trzymaj się tagów danielmagical i heheszki
  • Odpowiedz
@przeeemoooo: Dlaczego uważasz że mnie z równowagi wyprowadziłeś? Siedzę sobie spokojnie, kątem oka oglądałem mecz Barcelona - Sevilla, ze swoim różowym rozmawiałem o organizacji urodzin bo niedługo córka ma urodziny. Ty myślisz że mnie z równowagi wyprowadzisz? Ja to na spokojnym luzie piszę :)
  • Odpowiedz