Wpis z mikrobloga

Siemandero przegrywy :)

Wiecie ze was nie lubie? Za wasza mizoginie, za nazywanie kobiet ktore was nie chca szmatami i pustakami (chociaz byscie sie dali wysmarować kocim łajnem żeby taki pustak na was spojrzał i jeszcze byscie to łajno w siebie wklepywali) i za wasza agresje wobec swiata i normalnych szczesliwych ludzi? No nie lubie was obsraluchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniewaz zyjecie w swiecie własnych chorych stulejowych rojeń to czas na bolesne obalenie kolejnego mitu w którym żyjecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż bardzo czesto pocieszacie sie ze te looooszkiii co to sa coooorvy bo was nie chca za to ze was nie chca wyladuja po 30 tce jako stare panny z kotami bo Chady je zostawią. A przeciez powinny wybrac was obsraluchy. No wiec obsraluchy:

Zycie towarzyskie to po prostu taki zwykly rynek. Wyjasnie wam to przypowiescia: no wiec wyobrazcie sobie ze zycie towarzyskie to taki bazarek na którym sprzedaje sie zwierzaczki. Chomiczki, sliczne kocięta i sliczne pieseczki. Ten bazarek odwiedzaja codziennie tysiace ludzi - jedni lubia chomiczki, inni swinki morskie. Kazdy sobie kupuje cos na co ma pieniazki i co mu sie podoba.

I teraz wyobrazcie sobie taka loooooszke co to jest coooorva w waszym rozumieniu. Ona se idzie na bazarek chcac kupic kota i nagle widzi goscia z zajebistym kociskiem. Kocur mega, sliczne futerko, miauczy przecudnie ale laska ma w portfelu tylko 100 zl a kocur kosztuje 1000.

Co robi laska? Probuje negocjowac. A moze sie uda zbic cene? A moze wlasciciel opusci do stówki. Moze sie uda z kocurem wrócic do domku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Uda sie, nie uda, kocur jest tak fajny ze nawet fajnie go potrzymac. Ludzie zyja chwila obecna a nie analizuja - ja do tego kocura nie chce podchodzic bo moze nie uda mi sie zbic ceny. Nie udało sie - pomiziała kocura, trudno.

I teraz glowny point: zakladamy ze lasce sie nie udalo zbic z ceny kocura. I tutaj nagle wyskakuje przed nia jakis typ i krzyczy: PANI, MASZ TUTAJ ZDECHŁEGO SZCZURA!!!! xD Akurat zdechl wiec sprzedam za 10 złociszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy to jest jakas alternatywa dla tej laski? Otóz nie obsraluchy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na grzyba jej zdechly szczur w chałupie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No wlasnie obsraluchy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozumiecie ze ta laska woli wrocic do domu bez zwierzaka a nie z truchłem szczura? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupno zdechlego szczura zamiast zajebistego kota nie jest zadnym rozwiazaniem. Zwloki szczura zamiast uczynic domek laski bardziej radosnym tylko go dodatkowo spie@@#@#ą.

I tak wlasnie jest z wami. Dlatego lepsze dla laski jest zycie samej albo z kotem jak sie nie uda z Chadami niz zycie ze spierdoksem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to eloszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #chadcontent
Pobierz a.....h - Siemandero przegrywy :)

Wiecie ze was nie lubie? Za wasza mizoginie, za ...
źródło: comment_0L7gtQqSKg2KFsJXJ8qCRemaVFrwOVHs.jpg
  • 6
@AnimusAeger999: 1) nie wiem czy funkcjonuje ale jesli tak to brawo. odkrycie porownywalne z odkryciem mokrej wody. 2) wartosc na rynku matrymonialnym mozna zwiekszyc - wszystko kwestia wlozonego wysilku 3) od wyzywania lasek coorvami i od pieprzenia o nienawisci do normikow wartosc ta sie nie zwiekszy 4) jak ja zwiekszyc to ja nie bede mowil bo ja tu nie jestem od kołczowania za friko.