Wpis z mikrobloga

@chlopiec_kolejne_drzwi: Zawsze mnie #!$%@? na imprezach "dziennikarze", co to przychodzili tam chyba tylko po to żeby udokumentować kto gwoździa przybił, kto odpieralał jakieś inby czy jakieś inne głupoty i później "gwiazdorzyć" opowiadając to całemu osiedlu.

Ale coś takiego w gorących to już chyba wyższy level. Strasznie fajni ludzie muszą się zjeżdżać na te wykopowe party XD
  • Odpowiedz
O tak, pamiętam jak na wykopiwa chodziłem. Ulubioną rozrywką mireczków było nie wspólne rozmawianie czy integrowanie się, ale wymyślanie #!$%@? baitów i wrzucanie na wypok.pl


Ej mati dawaj xD wrzucimy jakieś foto i będziemy pisać że o #!$%@? wykoparty i mireczki bedo plusować xDD

Ty no seba dawaj xD Dam plusika mordo super pomysł xDD

I siedzą takie bęcwały samotnie w swoim stoliku #!$%@? i zmyślają durnoty.


@
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi jakaś losowa przypałowa sytuacja bez jakiegokolwiek potwierdzenia i dowodu przypisana do znanej osoby..........
HURRRR DURRRR HA HA HA ZEZGONOWAL PO POLOWFCE, A CODZIEN CHLEJE ZUL YEBANY

KUMULACJA ALKOHOLU, TAK BYWA JAK SIE CODZIENNIE CHLEJE HIUUUUURRRR DURRR

O toż drogie dzieci, sprawdźcie info a potem sie
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: #!$%@?, esencja wykopu. Kogoś dupa boli, bo miał być taki "superhero", ba nawet własny tag ma!, a tu #!$%@?, okazało się, że ciota, bo padł po kilku piwach i połowie butelki wiśniówki... ¯\_(ツ)_/¯ Kto tu #!$%@? siedzi...

Sam się przyznaje, ze po paru piwach, dosiadając się do wiśniówki czy innego alkoholu, naszło by mnie na hafta bardzo szybko. Kto normalny łączy różne typy alkoholu, a wykopki "hurr durr, jaka
  • Odpowiedz