Wpis z mikrobloga

@RatKing: musiałem się cofnąć o post żeby pokazać jak bardzo jesteś #!$%@? że nie wiesz co pisałeś parę minut wcześniej. Plucie jadem i chęć pojechania po kimś dla zaistnienia i kilku plusó #!$%@?ło ci zwoje. Wykop wykopem, ale tu są też normalni ludzie.

P.S
Podaj definicję "katola" skoro tak rzucasz obelgi.
  • Odpowiedz
@Kulturalny_Jegomosc90: Ja sie odnosilem do swojego ostatmiego posta, tak jak sie dyskutuje, a tobie katolu zabraklo argumentow, wiec siegnales po starsza wypowiedz. To dowodzi, jak bardzo #!$%@? jestes. Ja mam w dupie plusy, nie cierpie katolstwa i ciesze sie, jak wielki bol dupy macie ze wzgledu na lakuke, ora was lepiej niz islamisci w syrii i afganistanie.

Definicja katola? Spojrz w lustro.
  • Odpowiedz
@RatKing: Widzę że zabolała prawda o amnezji. Ojjj boli..
Twierdzisz że dyskutuje się od argumentu do argumentu.
A co jeżeli w jednym mówisz jedno a po kontrargumencie wypierasz się wcześniejszych wypowiedzi ?
Nie potrafisz sprostować swoich poprzednich słów, tylko dalej atakujesz... to nie jest dyskusja proszę ja ciebie. To jest próba narzucenia swojej racji kosztem merytorycznej dyskusji. Po prostu słabość, głośny kwik żeby odwrócić uwagę od bolącej prawdy o tym
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: A jak nawet to co?

Mam wrażenie, że 90% mirków to dzieciarnia w wieku 16-19 lat co to cały czas opowiada jak to się nawaliła, albo lepiej, ktoś inny się #!$%@?ł.

Bo tak jest wypok już dawno zjechał pochyłą w dół
  • Odpowiedz