Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri: ciężko mi teraz powiedzieć bo nie pamietam dokładnie wpisów. A wiele zapewne mnie ominęło( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale pamiętam że były one bardzo dziwne. Chyba zacznę robić screeny xd

Są tez np rzeczy których już nie ma, ale mogły by się pojawic ale to po odpowiedniej ilości piw xd
Np wczorajsze pytanie o to czy faktycznie niektórzy myśleli że różowy pasek wziął się od pusi xdd
  • Odpowiedz
@bomba4: @LeVentLeCri: ja pamiętam jak WujaAndzej miał temat z rzeźbą i zrobiłem obrys i zgarnąłem miliony plusów, ale po paru dniach/miesiącach usunął wątek. Trochę cierpię z tego powodu, ale rozumiem go i szanuję jego decyzję.
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: zapisałem zeby wysłać do wypoksmieszneobrazki z wiadomością, "ciekawe kiedy zniknie" niestety zanim zdążyłem wejść w wiadomość, tego już nie było xd
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: taaaak, to było piękne, ale to historia OPa była idealnym gruntem pod komentarze. Szanuję tych mirków, którzy zamiast wysilać się na plusowane komentarze, to tworzą dobry grunt pod nie.

Oraz biseksualizm jest spoko, nie wstydź się!

I przeglądam sobie katalogi w poszukiwaniu Very Rare Stone Pepe, które tak pięknie obrysowałem i widząc miliony zapisanych plików zastanawiam się co robię ze swoim życiem.
zolwixx - @LeVentLeCri: taaaak, to było piękne, ale to historia OPa była idealnym gru...

źródło: comment_hAyQmIWerpaMAn634nkxFV5gy0qYnRHM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz