Wpis z mikrobloga

@F3NIK5: Polacy są jednak gównonarodem. Mają takie kompleksy i tak desperacką potrzebę stawiania się nad kimś innym, że bezmyślnie importują nawet rasizm wobec czarnych ze stanów xD Nie wystarczą wam #!$%@? Ukraińcy czy Cyganie? W Polsce prawie nie ma czarnych, więc jakiekolwiek problemy związane z nimi (czy raczej z warstwami społecznymi, których stanowią większość), które doprowadziły do naturalnego i organicznego wytworzenia się rasizmu wobec czarnych w USA, w Polsce po prostu
@F3NIK5: dawno nie widziałem tylu wysrywów na temat nieścisłości historycznej że to były polskie obozy śmierci a nie niemieckie

cały świat wie że stworzyli je naziści, ale tylko Polacy dostali sraczki i nasrali obrażonych "wysrywów"

Polacy zluzujcie wory
@lab_rat: A skąd zaimportowałem "rasizm" wobec kitajców, ciapaków etc.? No bo przecież śmianie się z memów to rasizm. I powiedz mi jeszcze skąd zaimportowałem śmianie się z polaków, bo przecież polaków lubię i szanuję? Generalnie to skąd zaimportowałem śmianie się ze wszystkich i "wszystkiego" bo jak się odpowiedni mem trafi to nawet z jeży się pośmieje pająków się pośmieję. ȍ ̪ ő
Sinti - @lab_rat: A skąd zaimportowałem "rasizm" wobec kitajców, ciapaków etc.? No bo...

źródło: comment_mNMUSOYfSqhHQw9dHQ77w1OOWM45mKua.jpg

Pobierz