Wpis z mikrobloga

Elo taneczne świry! #tuxtanczy

Nowy sezon ruszył już na pełnej urwie, tymczasem borym lasem chwilowo z salsy przesiadam się bachatę. Kubana z jakiegoś powodu po prostu przestała mi wchodzić tak jak kiedyś amarena ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo po prostu to przestało być to, czego od tańca oczekuję. Negować i unikać do końca jej nie zamierzam, ale lekki oddech od niej czuje że wyjdzie mi na plus.

Bachata weszła jak w masełko na tyle, że po miesiącu kursu tańczę już na praktisach i robię to na tyle przystępnie, że partnerki z salsy mówią wprost że jest niebo a ziemia w moim prowadzeniu pomiędzy tymi dwoma stylami. Nabranie jeszcze większej delikatności ale i pewności w prowadzeniu jak najbardziej na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to efekt nowości, kto go wie, ale i ja również czuję się w bachatce dobrze.

I tako, spadam na kolejne tańce :P

#taniec #bachata #salsa #tuxtanczy
N.....p - Elo taneczne świry! #tuxtanczy 

Nowy sezon ruszył już na pełnej urwie, t...

źródło: comment_ioh2iG0g2n8WLUuLR5O6HJ7IIju5z1B1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Nxtp: Jeśli tańczysz w starym salsowym stylu to polecam spróbować timby - wiele osób (w moim towarzystwie, może mało reprezentatywnym, bo tańczącym głównie timbę) wypaliło się w salsie, poznało timbę i zakochało się na nowo. Spoko jest też nauka pokrewnych styli (rumby, sonu, mambo kubańskiego czy cha cha cha) i wplatanie ich w salsę.

A bachata sama w sobie jest przyjemna. No i na imprezach salsowych jest sporo bachaty i
  • Odpowiedz