Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jak to jest u Was z #pasja i #hobby? Mieszkam w tym samym mieście 23 rok, robię w nim różne rzeczy, próbowałem uczyć się języków, uczę angielskiego innych ludzi, studiowałem do licencjatu, brałem udział w debatach oksfordzkich, od lat chodzę na siłkę, grywam w teatrze a ciągle nie czuję spełnienia. Czy mam jakiś wypaczony obraz pasji i to normalne że nie zawsze mam ten sam zapał i z czasem wszystko powszednieje, czy po prostu nie znalazłem ,,tego czegoś"?

Jak jest u Was? Co Was napędza i jak to wygląda?

#przemyslenia #przemysleniazdupy #rozwojosobisty #kiciochpyta
  • 7
@Vertex5 i robisz to z mega przyjemnością caly czas, czy męczysz się przez jakiś czas np ucząc sie języka dla tej chwili kiedy juz nim płynnie mówisz? Bo mam tak, że męczy mnie przygotowywanie niektórych rzeczy ale cieszy kiedy mogę je wykorzystać, ale to drugie trwa zawsze o wiele krócej
@longfinger1 kiedy siedzę w tym to mnie nie ma, jest tylko projekt. Możesz znać to uczucie gdy grałeś w zaje#ista gre . Nigdy nie dojdę do momentu gdzie powiem: o moja pasja sie skończyła osiągnąłem to co chciałem. Zawsze jest coś nowego lub coś co mógłbym zrobić lepiej za czym idą pieniądze ( ͡º ͜ʖ͡º)