Wpis z mikrobloga

to ze lubie sobie zjesc drwala, nie oznacza, ze nie lubie pojsc na jakiegos normalnego burgera. dziekuje pozdrawiam


@cielo: wykopki to zawsze wszystko widzą czarne lub białe ;-D
A i każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie a swoje subiektywne opinie jawią jako prawdę objawioną ;-DDDD
  • Odpowiedz
@27er: buahahah, jade sobie po pracy do domu i zajeżdżam pod McDrive po burgerka. Ale nie hurrr! Przecież TYLKO burgerki na mieście, swojskie z budki przy autostradzie albo craftowe durr!

Mam nadzieję, że końcu przejdzie ta ustawa i ludzie przestaną kupować wygodnie w Macu, a jeść będa tylko nowe molekularne chorizo-kalafioro-pesto burgerki z sosem chutney śliwkowo-imbirowym. KWIK!
  • Odpowiedz
jade sobie po pracy do domu i zajeżdżam pod McDrive po burgerka. Ale nie hurrr!

@Eco999:
No i masz odpowiedź, że nie musza się wielce starać, bo jedziesz tam z wygody.

a jeść będa tylko nowe molekularne chorizo-kalafioro-pesto burgerki z sosem chutney śliwkowo-imbirowym. KWIK!

@Eco999:
Tak, bo akurat to miałem na myśli, zwłaszcza gdy pisałem o wielkich burgerach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cocklush Gdzie dokładnie napisałam,że jeżeli ktoś je maca,to automatycznie jest chory/gruby? Powiedziałam jedynie,że nie jest to obojętne dla naszego zdrowia. Jak dla mnie,to możesz jeść każdy posiłek w macu, podziękujesz sobie za 20 lat, dla mnie to bez różnicy:). A tymczasem poćwicz czytanie ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@florence_welch: To wiadome, ale nie przechodzmy w skrajnosci, dbam o siebie, czasem jem maka na masie i wyniki mam dobre. Niemniej jednak tak jak mowisz, regularne zywienie sie tam, a dla niektorych to nawet podstawa diety, do niczego dobrego nie prowadzi. Bardziej chodzilo mi o moralizowanie w takim wpisie jak premiera kanapki.
  • Odpowiedz