Wpis z mikrobloga

#samsung #sx #telefony #iphone #apple

Najnowszy Galaxy SX ma w całości zutylizować ramki na górze i dole. Notch na górze będzie sprytnie ukryty poprzez wygaszenie odpowiednich obszarów. Dół wciąż posiada pas, jednak jest on na tyle mały, że będzie on wręcz powiększany tak aby zachować symetrię względem góry oraz stworzyć tło dla przycisków funkcyjnych. Ikony na górze i dole mają być wygaszane przy zablokowanym ekranie. Stylistyka ogólnie ma wciąż nawiązywać do designu zapoczątkowanego w serii 8.

Przy takich założeniach to cała seria obecnych iPhonów wygląda leciwie.

Pobierz
źródło: comment_n9bK2DYck6bwhxD9OxxGGv2t8t5vXk9f.jpg
  • 8
@AlekGames: Bardzo mi się to podoba. Te dziwne zakola zapoczątkowane przez iPhona dookoła górnego głośnika od początku mi się nie podobały. Samsung moim zdaniem od kilki lat najlepiej projektuje smartphony pod względem wizualnym. SX nie kupię, bo mój s8+ nadal jest dla mnie najpiękniejszy, ale jak się zestarzeje to następcą pewnie będzie znowu Samsung.
Iphone z notchem blee
Co z tego ze pozwala to na wyświetlenie większej ilości info

Samsung z notchem tylko czarnymi rogami.

Wow cóż za nowoczesne podejście do sprawy, wszystkie inne telefony mogą się schować
@AlekGames ja też nie lubię jabłka, ale ten telefon z twojego obrazka jest brzydki. Nie przepadam za użytkowaniem iPhonów ale estetyki im nie można odmówić i jak na razie Samsung, jeśli chodzi o ten aspekt, jest w tyle.
@Tik3rX: @yorrick: @AlekGames:
Telefony innych marek z notchem wow, ale pięknie. Super to zrobili. Postarali się. Chu ze notch wyglada jak pestka z jakiegoś arbuza XD

Notch w iPhonie ale gowno xdddddd inne telefony tak nie maja

Wybierz jedno. Dla mnie notch w w XS jest bardzo ładny i pasuje do stylizacji telefonu. Bardziej mi się to podoba, niż 8, która sprzedałem.