Wpis z mikrobloga

Witam DarkSoulsowe świry. Jak tam, Lothric i Lorian pokonani? Świetnie. Mam pytania klasycznego nooba.
1. Otóż chcę wzmocnić zwykłą broń do +10 i zakląć ją ciężkim klejnotem. Czy kolejność wykonywania tych czynności ma jakieś znaczenie? Lepiej najpierw zrobić jedno, a później drugie albo odwrotnie?
2. Lepiej wzmocnić tak mroczny miecz czy buławę od Greirata?

Pozdrawiam i Chwalmy Słońce!
#darksouls3 #ds3 #darksouls #najtrudniejszaseriarpgsinglewhistorii
  • 12
@czacha88:

1. Otóż chcę wzmocnić zwykłą broń do +10 i zakląć ją ciężkim klejnotem. Czy kolejność wykonywania tych czynności ma jakieś znaczenie? Lepiej najpierw zrobić jedno, a później drugie albo odwrotnie?


nie ma znaczenia

2. Lepiej wzmocnić tak mroczny miecz czy buławę od Greirata?


to z czym Ci się gra wygodniej, obie opcje są dobre
@czacha88: Zgaduje ze mroczny miecz to ten LS, ktorego dropia Dark Wraithy. O ile masz oryginalna i spatchowana gre to nie jest on juz tak OP. Obecnie za najlepszy LS uznawany jest Lothric Knight Longsword. Kolejnosc ulepszania nie ma znaczenia.
@Rosh: Mroczny miecz został potężnie znerfiony, ale i tak sieje zamęt i zniszczenie. Pod heavy gem skaluje się na A z STR, a do tego wciąż ma ogromny hitscan i szybkość, dzięki czemu hity wchodzą nawet podczas rollowania. Lothric Knight Longsword nie skaluje się najlepiej pod dexa?

@czacha88: Najbardziej polecam Topór Zabójcy Smoków, Dragonslayer Axe, dropiony z Creightona podczas walki na moście do Irrithylu, w świecie Sirris. Heavy gem skaluje
  • 1
@Mis_Kudlacz No to jest konkretna i dokładna odpowiedź. Wielkie dzięki.
Wrócę z pracbazy i sprawdzę sobie jakim tempem Nierozpalony może machać tym żelastwem. Odszedłem od Wielkiej Maczety bo animacja ruchu była dla mnie trochę za wolna. Mroczny Miecz jest w porządku, ale obrażenia inne niż tylko fizyczne trochę kuszą ;)
Dzięki!
@czacha88 Nie pamiętam swoich statów, ale bodajże 66 STR i 40 FTH. Infuse na heavy. Razem z Klingą Błyskawic (nakładane z Dzwonka Yorshki +10) AR na poziomie +/- 700 AR.

Biegałem z tym od NG do NG+8, łącznie z DLC.

Wielka Maczeta też jest fajna, szczególnie do dropienia dowodów do przymierza Ostrzy Mrocznego Księżyca, bo srebrni rycerze padają na 3 hity.