Wpis z mikrobloga

Mireczki, wielu z was pytało o poduszkę z żelem chłodzącym, ale op to dźwignia napędowa roweru więc odpowiem za niego.
https://www.wykop.pl/wpis/35977971/kupilem-sobie-poduszke-co-to-niby-jest-zawsze-zimn/
Kupiłem sobie jakiś czas temu Wellpur Storslett. Picrel.
Jest to poduszka z własną poszewką, ze srebrnymi nićmi (te sześciokąty są metaliczne, miękkie).
Cała powierzchnia poduszki nad tym żelem jest wyraźnie chłodniejsza (a te sześciokąty są zimne, przewodzą mocno ciepło), a kładąc głowę po jakimś czasie można nawet poczuć... nieprzyjemny chłód.
Poduszka faktycznie działa, chłodzi. Jednak muszę zwrócić uwagę na jedno - działa jak jest tylko w tej swojej poszewce. Po włożeniu poduszki w normalną poszewkę efekt praktycznie zanika.Tak więc jak teraz idzie zima i będzie chłodniej to poszewka będzie normalnie codziennie i będzie prawie jak zwykła poduszka.
#sen #relaks #optopedal
Pobierz A.....c - Mireczki, wielu z was pytało o poduszkę z żelem chłodzącym, ale op to dźwig...
źródło: comment_laNU9lwHyyrfnboCkvLEsSIEUoeb6yDy.jpg
  • 57
@hpiotrekh: Ja mam 6 poduszek z których aktywnie korzystam podczas nocy, więc ciężko mi powiedzieć.
Jak były te silne upały to starałem się tylko na niej leżeć, i pomimo tego że po jakimś czasie temperatura żelu faktycznie się podnosiła, to i tak było to niebo lepsze od zwykłej poduszki.
Jak nie było już upalnych upałów tylko chłodniej, to po paru minutach leżenia było mi już.. zimno w głowę.
Teraz mam ją
@Bokusz: @ortofosforan: @Seid: @beerkoff: Też mam taką juz dobre 3 lata. Często nocuje poza domem, ale jak wracam i kładę sie do swojego łóżka to nie żałuje tych 3 stów. Ja mam na niej poszewkę, bo bez niej oryginalna poszewka kulkuje się, trzeba ją golić maszynką. Co do efektu chłodzenia jest ale tylko w pierwszym momencie po położeniu głowy, latem nie jest tak gorąco jak na zwykłych. Poduszki
@beerkoff miesiąc temu kupiłam kolejną w jysku, poprzednią miałam 6 lat...i cały czas zachowuje się jak nowa (dzieciak stwierdził, że ta poduszka jest najlepsza i mi jej nie odda). Polecam mocno, głowa nie boli, szyja nie cierpnie, żadnego kichania, a do tego antybakteryjne srebro (te metaliczne nitki o których wspomina op).