Wpis z mikrobloga

Mireczki, wielu z was pytało o poduszkę z żelem chłodzącym, ale op to dźwignia napędowa roweru więc odpowiem za niego.
https://www.wykop.pl/wpis/35977971/kupilem-sobie-poduszke-co-to-niby-jest-zawsze-zimn/
Kupiłem sobie jakiś czas temu Wellpur Storslett. Picrel.
Jest to poduszka z własną poszewką, ze srebrnymi nićmi (te sześciokąty są metaliczne, miękkie).
Cała powierzchnia poduszki nad tym żelem jest wyraźnie chłodniejsza (a te sześciokąty są zimne, przewodzą mocno ciepło), a kładąc głowę po jakimś czasie można nawet poczuć... nieprzyjemny chłód.
Poduszka faktycznie działa, chłodzi. Jednak muszę zwrócić uwagę na jedno - działa jak jest tylko w tej swojej poszewce. Po włożeniu poduszki w normalną poszewkę efekt praktycznie zanika.Tak więc jak teraz idzie zima i będzie chłodniej to poszewka będzie normalnie codziennie i będzie prawie jak zwykła poduszka.
#sen #relaks #optopedal
A.....c - Mireczki, wielu z was pytało o poduszkę z żelem chłodzącym, ale op to dźwig...

źródło: comment_laNU9lwHyyrfnboCkvLEsSIEUoeb6yDy.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
Jak robi czasem za zimno w głowę, to chyba jednak nie dla mnie. Szczerze mówiąc, po kiszeniu się tyle lat na jakiejś gównopoduszce to i zwykła wellpura profilowana zrobiła mi różnicę w temperaturze. Jest sobie w tej defaultowej poszewce ze srebrnymi nitkami i jest spoko, łeb się nie zapada, miłe to też w dotyku. No i nie boli szyja, w końcu.
  • Odpowiedz
@Acrivec: 400 zł to taka cena żeby ludzie myśleli "Wow, jaka super promocja!". Bez marży będzie kosztować około 100 zł, może trochę mniej. No i to taki dobry gatunkowo, ale chiński produkt, choć na pewno trwalszy od "tradycyjnej" poduszki syntetycznej.

A co do ceny, to najlepiej opłaca się je kupić w tygodniu po Wielkim Otwarciu. Wtedy zazwyczaj są w cenie z prawie zerową marżą. No i mniejsze masz wtedy ryzyko, że
  • Odpowiedz
@Acrivec: taka poduszka to jedna z gorszych rzeczy - śpi sie na niej znakomicie i szyja nigdy nie bolala mnie rano odkad ją kupilem, ale teraz na każdej innej zwykłej poduszce (np. na wyjazdach) źle mi sie śpi ( ͡° ʖ̯ ͡°) także przemyślcie zakup, bo potem nie ma juz odwrotu . . .
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d1l3r: nawet jak ją mocno pozginasz to po wyjęciu z bagażu jest z nią raczej wszystko ok. Ja swoją wciskałem do plecaka o połowie wielkości poduszki i nic, chociaż moja mama miała taką profilowaną i ona jakimś cudem swoją złamała przy normalnym użytkowaniu.
  • Odpowiedz