Wpis z mikrobloga

@LeVentLeCri: Te gruczoly pracyja zawsze, niezaleznie od tego, co bys pragnela. I ten plyn to mieszanina sluzu z rzadszym i kropka, nie jest to inaczej mozliwe, jak bys je odseparowala w swojej kuciapie, scianka zelbetonowa? Zalacz myslenie, fruziu.
  • Odpowiedz
@rfumn: Naukowcem nie jestem i posiłkuję się jedynie ogólnodostępnymi badaniami, więc też nie chcę się kategorycznie wypowiadać. Jedne z niewielu badań skupionych na wyjaśnieniu fenomenu kobiecego wytrysku dostępne są głównie w języku francuskim, także muszę opierać się w dużej mierze na abstraktach, ale z tego co widzę u 1/3 przebadanych kobiet wytrysk składał się wyłącznie z moczu, natomiast u 2/3 był to głównie mocz z domieszką proteazy serynowej (dokładniej to
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: Ten gruczol dziala zawsze, nie trzeba fo uruchamiac. Poerdolnij sie w leb, ta wydzielina nie produkije sie w 5 selund, ona tam@jest i wylazi na wierzch zawsze, pod cosnieniem albo nie. Co za glupia klacz.
  • Odpowiedz
@rfumn: już nie mogę edytować, ale co do badań to mi zazwyczaj narzucano przyniesienie próbki moczu z rana, która jednak różni się znacząco zapachem/kolorem od moczu sprzed "dwie butelki wody godzinę temu" ;)
  • Odpowiedz
@tiger504: Z pochwy, gromadzi sie tam plyn ze sluzem i pod wywem orgazmu i skurczu wyplywa czasem pod cisnieniem. Laski uroily sobie, ze to swiety graal podniecenia, faceci to samo, a to tylko fizyka plynow.
  • Odpowiedz
@vin42: Laski podniecone produkuja sluz i plyny nawilzajace. Squirt swiafczy ze laska byla dlugo tarmoszona i ma go duzo, wiec skurcz miesni podczas orgazmu powoduje jego wyciek pod cisnieniem. I tyle
  • Odpowiedz
@klaud576 Zajebista rzecz! Jak ktoś wyżej napisał wie się wtedy, ze dziewczyna nie udaję i ja przynajmniej czułem się podbudowany. Nie wiem jak inne laski ale moja eks która miała właśnie wytryski potrafiła mieć kilkanaście/dziesiąt orgazmów podczas seksu.
  • Odpowiedz