Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W ogóle to jeszcze ciekawostka, bez stymulacji punktu G nie ma squirtu, potwierdzone info ( ͡º ͜ʖ͡º)

@iErdo: a przecież istnienie punktu G nie jest potwierdzone naukowo? :)
@Precypitat Generalnie palcem wyczujesz takie zgrubienie w okolicy kości łonowej, jest zdecydowanie bardziej wrażliwe, wiele dziewczyn lubi też takie masowanie pochwy od strony brzucha, co kobieta to inna mechanika ( )
@klaud576: tak, miałem okazję. Najlepsze, że nie ostrzegła i trochę sie wystraszyłem. Ona zawstydziła. Oczywiście wszystko było na uśmiechu i ze zrozumieniem. A potem to już szaleństwo na mokro, i ile się da ;)
@klaud576 faceta w tym momencie rozpiera duma! XD
W łóżku spoko bo tylko łóżko mokre ale ciekawiej jest w pozycjach stojących, raz podczas seksu gdy dziewczyna opierała się o umywalkę to był dosłownie zrzut kiedy wyciągnąłem ()
@klaud576: jaki gruczoł odpowiada za ten "wytrysk" skoro to nie mocz?


@JakNicOko to nie siki bo nie śmierdzi jak siki :p

Poza tym jesli chodzi o uprzedzanie przed faktem dokonanym to jeden facet miał przeze mnie niezle #!$%@?ą ściane której nie szło domyć. Chociaż moim zdaniem ma po prostu #!$%@?ą farbe.

Też uważam że każda kobieta może mieć wytrysk ale to kwestia tego jak jest nakręcona przed i podczas bzykania bo
@klaud576: Ogólnie łatwiej do tego doprowadzić rękoma. Ale zdarza się i bez. Normalna sprawa. Nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie. Po prostu lepiej ręcznik podłożyć, choć i on może okazać się niewystarczający. Jakiś czas temu widziałem poradnik jak to ogarnąć, i wszystkie dotychczasowe partnerki nie miały problemu z osiągnięciem go. Kwestia otwartości.