Wpis z mikrobloga

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [[przykład]](https://www.wykop.pl/wpis/35902121/ostatnio-wykopowe-4konserwy-bardzo-czesto-pisza-ze/)

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z ko...

źródło: comment_sw2h0OrTsvoVmwWwEPmALZRKXBvQOi90.jpg

Pobierz
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uważajcie, żeby zaraz ktoś nie zaczął pisać donosów na neuropków i gimboateuszy życzących śmierci konserwom i katolikom ( )
  • Odpowiedz
a wiesz ze umowe z internetem podpisujesz na jedna osobe (zazwyczaj)?


@typowywykopek: A wiesz, że zdania zaczyna się dużą literą, czy tego jeszcze nie było w szkole?
Osoba na którą podpisana jest umowa dostanie wezwanie i może zgodnie z prawdą zeznać, że z domowego komputera korzysta wiele osób.
  • Odpowiedz
Jeżeli podałeś swoje dane, to albo będziesz jechał z Holandii, gdzie podajesz, że mieszkasz, do Polski i składał zeznania jako świadek, albo sprawa zostanie umorzona, a ty przy okazji, w pewnych okolicznościach, możesz narazić się na odpowiedzialność za niestawienie się na przesłuchanie. Tyle :)


@marek-krakow: Spoko, dane podałem, a do Polski i tak się wybieram
  • Odpowiedz
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: jak Ci się musi nudzić na tej emigracji, że zajmujesz czas sobie i organom państwowym takimi pierdołami... Do tej pory pomimo wielu lat czytania takich komentarzy z lewej i prawej strony nigdy na nikogo nie doniosłem, no ale każdy ma prawo robic co chce...
  • Odpowiedz
Jak taki tolerancyjny jestes to pewnie przyjalbys penisa do pupy


@Suck_My_Duck: jak to zwykle bywa u homofobów, nie mogło zabraknąć dokładnego opisu homoseksualnego aktu miłosnego.

skąd się to bierze? nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz