Wpis z mikrobloga

  • 202
Mirki, juz za parę godzin(no dobra, może paręnaście) wraz z moim kolegą zaczniemy realizować jedno z największych naszych marzeń; mianowicie, podróż autodstopowo-jachtostopową do Ameryki Południowej. Ruszamy jutro rano z #lublin i będziemy kierować się na południe. Początkowo chcemy zahaczyć o Chorwację(taki kaprys) skąd później ruszymy w stronę Hiszpanii i Gibraltaru.
Przyznam, że w tym momencie, tuż przed wyjazdem stresik trochę jest. Także trzymajcie kciuki za powodzenie wyprawy i widzimy się w maju na piwku(mirki z LBN( ͡º ͜ʖ͡º))

#autostop #podroze #amerykapoludniowa
Usted - Mirki, juz za parę godzin(no dobra, może paręnaście) wraz z moim kolegą zaczn...

źródło: comment_Mrpu7pbGb7gpz9V48XNc00kp70MbXajW.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Android
  • 17
@DominatorTerminator Dojezdzasz na marinę (w naszym wypadku Gibraltar, ale wiadomo ze są i inne punkty) i szukasz. Chodzisz, pytasz, rozwiesza się ogłoszenia po lokalnych barach, dodatkowo jest stronka od tego, gdzie normalnie ogłaszają się właściciele jachtów że szukają załogi. Tak na prawdę my tez tego jeszcze nie robiliśmy, ale liczę że damy radę (na plus w porównaniu z konkurencją mamy języki, hiszpański, portugalski angielski i od bidy rosyjski)
  • Odpowiedz
@boctok: w sumie to raczej naczytałem się Skokowskiego (polecam swoją drogą)
@kajdikajdi: plan jest taki, żeby stworzyć oddzielnie konto na facebooka. Mieliśmy też kręcić, ale kamerka została w zeszłym tygodniu uprana wraz z ciuchami i nie przetrwała tego zdarzenia. Może telefonami, zobaczymy
@vincii89: sprzed kilku lat w sumie. Miałem taki plan po liceum, ale wtedy nie wykłóciłem się z rodzicami, którzy zdecydowali, że mam iść na
  • Odpowiedz
Chyba za dużo " niegrzecznych filmików gore " widziałem. Wolałbym jeździć po Afryce niż do Ameryki południowej płynąc. Nie mówię tego jako anon który nie zna tematu. Też jeżdżę autostopem. Trzymajcie się cali i zdrowi
()
  • Odpowiedz
@243Win: dokładnie, oglądając różne filmy z tamtych rejonów masz wrażenie, ze mogą Cie tam okraść, zadźgać nożami na środku ruchliwej ulicy i nikt nie zareaguje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@whoru udało się dotrzeć do kolegi do Malagi, stamtąd ruszyliśmy do Maroko. Pojezdzilismy po kraju trochę i nazad do Hiszpanii, gdzie też podrozowalismy jeszcze przez 2 tygodnie. Wróciliśmy do Polski i pojechaliśmy do Holandii do roboty (gdzie obecnie jesteśmy) i zbieramy na kontynuację naszego tripa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz