Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw proszę o pomoc w znalezieniu najlepszego/najtańszego transportu czterech osób z lotniska do centrum miasta.
Mam 4 godziny między przylotem, a wyjazdem z dworca autobusowego (do Katowic) i chciałem w tym czasie pokazać dzieciom jak wygląda Wrocław.
Tanie taxi? Uber - nigdy nie korzystałem i się nie znam. Jakiś Mirek wozi ludzi z lotniska?
No szukam pomysłu żeby nie siedzieć na lotnisku przez 4 godziny niepotrzebnie.
  • 22
Mam 4 godziny między przylotem, a wyjazdem z dworca autobusowego

No szukam pomysłu żeby nie siedzieć na lotnisku przez 4 godziny niepotrzebnie.


@Gronie: to jak ty chcesz na autobus do Katowic zdążyć jak cały czas spędzisz na lotnisku?
@luzny_lori: jestem na lotnisku o 16:35. Potem o 20:00 mam autobus z lotniska na dworzec autobusowy, skąd jedzie autobus do katowic o 21:00 więc jak uda mi się być na 17:00 w centrum to jeszcze trochę czasu zostanie na spacer po centrum i ewentualne jedzenie.
Zawsze to lepsze niż siedzieć na lotnisku.
@Gronie: czyli czekasz na transfer bagaży czy cuś że nie możesz od razu podjechać z bagażami na dworzec autobusowy, gdzie pewnie jakieś skrytki na bagaż są? Wroclavia to spoko punkt na zorganizowanie wypadu na miasto...
Oprócz Uber i innych takich jest airport bus czy jakoś tak za 10 zł, ale na kilka osób to taniej wyjdzie taxi. Często jeżdżą spod lotniska zwykle busy z biletem za jakieś 3 zł i aż tak bardzo wolne nie są (30-40 min).
@luzny_lori: Nie wiem o jaką różnicę Ci chodzi. Możliwość jest zawsze bo nikt mnie tam nie trzyma na siłę. Szukam najlepszego sposobu transportu bo ten, który zarezerwowałem sobie przed wakacjami nie był do końca przemyślany.