Wpis z mikrobloga

Witam was gorąco mirki i mirabelki! Już prawie połowa piździernika za nami, a pod koniec... halloween! Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze chciałam połazić po domach w śmiesznym przebraniu i zebrać mnóstwo cukierków. Kiedyś się wybiorę na takie zbieractwo, ale to nie w Polsce i nie o tym chciałam napisać. Co wy na taką inicjatywę żeby dać sobie (jeśli jesteśmy z tego samego miasta /ewentualnie wysłać sobie paczki pełne słodyczy/książek/planszówek i innych umilaczy czasu (bardzo pomocnych w przetrwaniu polskiej zimy) Coś w rodzaju wykoppaczki ale na halloween i tutaj pytanie do Was bo się zastanawiam czy nie zrobić jawnej i po prostu wymieniamy się z użytkownikiem którego nasz zestaw podpasował czy 100% niespodzianki? Co Wy na to? Myślę że to fajna opcja, bo można pozbyć się rzeczy zalegających nam na półkach i jednocześnie komuś poprawić humor. Są zainteresowani? :D
#wykopaczka #halloween #edition #wymianazwykopem #jedzenie #slodycze #planszowki #grybezpradu #czytajzwykopem #ksiazki #pytanie
pierozkowyviking - Witam was gorąco mirki i mirabelki! Już prawie połowa piździernika...

źródło: comment_KxzcGpFimjUdfzPwTgn0uMYeWIzcOXbO.jpg

Pobierz
  • 9