Wpis z mikrobloga

@Almost_a_wizard ale nie rozumiem, nie można mieć depresji, myśli samobójczych itd. bo wygląda jakby się myła, maluje się i prawie 1000 osób ją obserwuje na twitterze? Dodam, że według mnie ma trochę męską urodę, ale nawet jakby była 10/10, to co to za różnica? Gwiazdy też mają depresję, a mają pieniądze, ogrom znajomych, pasje i rodziny. Masz jakieś kompleksy chyba, że już którąś twoją wypowiedź widzę, która nie pozwala mieć problemów psychicznym
@banjo: Mi chodzi o samą atencyjność różowych, bo nikt tak nie zbiera w internecie współczucia jak różowypasek któremu smutno, po czym wstawia fotki swoich cycków czy inne selfie i bosze jaka deprecha :((((( to nowy odpowiednik ale brzydko wyszłam na tym zdjęciu. Najpewniej ma niebieskiego i udane życie i tak #!$%@? dla uwagi.

Albo te różowe które piszą na forach dla skrajnie samotnych ludzi z depresją że takie samotne bo
@banjo:

to co to za różnica


No nie wiem, pewnie w walce z depresją nie ma znaczenia, czy ktoś ma atencję od ponad 1000 osób, duże szanse na spełnienie podstawowych potrzeb emocjonalnych czy też jest gnębiony z powodu wyglądu, nikogo nie obchodzi i nie może tychże potrzeb zaspokoić XD
A znacznie większa liczba samobójstw mężczyzn od kobiet to pewnie czysty przypadek.
@Almost_a_wizard no na pewno, atencja na smutek jest tym samym, co atencja szczupłych osób "o jeju jaka jestem gruba" xD nie rozumiem czegoś takiego i może racja, że coś takiego tu wystepuje

@AnimusAeger999 może tego nie rozumiem, bo co fajnego w atencji obcych ludzi, którzy pewnie nawet nie za bardzo komentują jej wpisy. Przecież to złudna atencja.
@banjo: Złudnie czy nie złudnie - czuje się lepiej. W dodatku uważam że bycie atencyjną różową to strzał w ryj prawdziwych przegrywów którzy nie dostaną namiastki pomocy i zrozumienia które otrzymuja lochy. Jeśli facet jest przegrywem to lol prawiczku, ogarnij dupe a jak nie to sie zabij, a jak różowa - oooo, to już dwie grupy wsparcia.

I jeśli chodzi o kompleksy to kompleksów mam więcej niż powinien mieć ktokolwiek, dosłownie