Wpis z mikrobloga

Jak mozna sie bylo spodziewac festiwal #!$%@? na grupce ulanca juz sie zaczal :D Idioci nie rozumieja ze czym innym jest kontuzja przed walka a czym innym jest polamanie samego siebie podczas walki i biedne pieski magicala nie sa w stanie zniesc tego ze lordoza wygral uczciwie i tak jak obiecal polamal nogi zwierzynskiemu(chociaz nie temu :P)

#danielmagical #rafonix #famemma #boxdel #patostreamy #bystrzak
Ov4m - Jak mozna sie bylo spodziewac festiwal #!$%@? na grupce ulanca juz sie zaczal ...

źródło: comment_yKPLh2i0eBAWuJ4oF2ZWmMc5XR1ZdVV6.jpg

Pobierz
  • 9
@Ov4m: #!$%@? mam w jakichś Rafonixów czy Magicali, ale walka powinna zostać uznana jako NO Contest. Daniel nie złamał nogi po ciosie Rafonixa tylko przy wyprowadzaniu kopnięcia. Nie był zdolny do walki, a Rafonix ciosy zadał dopiero jak połamany Daniel się przewrócił. W każdej szanującej się federacji czy to bokserskiej czy to MMA walka była by ogłoszona jako nieodbyta, a nie zwycięstwo Rafonixa.
@tenisowy555: NIe wiem jakie panuja u nich zasady ale dla mnie walke uczciwie wygral lordoza. To ze gruby sie polamal nieczmu nie umniejsza, prowadzil zycie jakie rpowadzil to tak jakby nie uznac walki poniewaz niedostatecznie dobrze sie przygotowal technicznie przed walka. Dla jasnosci jeszcze nim gruby sie polamal rafon wszedl w niego jak przecinak a ulaniec zaczal spieprzac tez zaluje ze sie polamal bo wygladalo na to ze rafon #!$%@? tlustego